• Nowy

Replika pistolet ASG Ruger P345 6 mm

269,90 zł
Brutto
Ruger P345 to zasilana kapsułą CO2 replika asg o potężnej prędkości początkowej, sięgającej 500 fps.
Zamknij

Ruger P345 to zasilana kapsułą CO2 replika asg o potężnej prędkości początkowej, sięgającej 500 fps.

Replika P345 należy do grupy budżetowych pistoletów, wykonanych w przeważającej części z polimeru. Kluczowe elementy repliki tj. lufa wewnętrzna, język spustowy oraz wysuwany z rękojeści magazynek są metalowe.

Ruger P345 jest zasilany standardową 12 g kapsułą CO2, która miota kulki 6 mm z oszałamiającą jak na pistolet prędkością początkową, sięgającą aż 500 fps. Energia 2,8 J oraz imponująca prędkość wylotowa, powodują, że replika powinna być używana na większych dystansach lub strzelania tarczowego.

Kapsuła CO2 jest wkręcana do rękojeści, po uprzednim zsunięciu okładzin chwytu. W replice zastosowano system hop-up bez możliwości regulacji, który zapewnia najlepsze parametry strzału kulkom 0,25 g.

Metalowy, wysuwany z rękojeści magazynek typu „stick” mieści 15 kulek 6 mm. Prawostronny bezpiecznik suwakowy blokuje mechanizm spustowy, zapobiegając oddaniu niekontrolowanego strzału podczas transportu lub upadku pistoletu. W odróżnieniu od innych replik w tym przedziale cenowym, Ruger P345 został wyposażony w światłowodowe przyrządy celownicze, które znacznie przyspieszają „wchodzenie w cel” i tym samym dynamiczne oddanie strzału. W konstrukcji repliki nie zabrakło także szkieletowej szyny 22 mm, służącej do mocowania wybranych akcesoriów strzeleckich tj. laserowego wskaźnika celu oraz latarki.

Ruger P345 to wydajna replika o dużym potencjale oraz zasięgu, zalecana dla doświadczonych graczy airsoftowych.

15 Przedmioty

Opis

Szyna
22 mm
Kaliber (mm)
6 mm
Masa [gram]
500 gram
Długość całkowita (mm)
195 mm
Zasilanie
co2

16 innych produktów w tej samej kategorii: