Replika pistolet ASG Glock 22 gen 4 6mm

399,00 zł
Brutto
lub 10 x 39.9 Raty 0%

Pistolet ASG Glock 22 gen 4 6mm to mocna replika ASG.

Zobacz także

Pistolet ASG Glock 22 gen 4 6 mm to mocna replika asg, wyposażona w metalowy zameksystem hop-up oraz bezpiecznik spustowy.

Pistolet jest doskonale odwzorowaną repliką austriackiego pistoletu Glock 22 gen 4.

Realistyczna konstrukcja Glock 22 gen 4 jest wiernie oparta na broni palnej, w efekcie replika ma polimerowy szkielet, metalowy zamek i lufę oraz wiernie odtworzone detale konstrukcyjne.

Główną różnicą w stosunku do oryginału, jest dodatkowy zewnętrzny bezpiecznik umiejscowiony w przedniej części szkieletu.

Duży zasięg

Replika jest zasilana 12 g kapsułą CO2, montowaną wewnątrz rękojeści. Sprężony dwutlenek węgla miota kulki z prędkością az 470 fps.

Zapewnia to skuteczny dystans na dystansie ponad do 20 m, dzięki czemu replika najlepiej sprawdzi podczas strzelania na krótkich i średnich dystansach.

W replice zastosowano stały system hop-up, który poprawia płaskość trajektorii i celność strzałów.

Ergonomiczny i bezpieczny

Replika Glock 22 gen 4 ma agresywnie teksturowaną rękojeść oraz ergonomiczne podcięcia pod palce, co gwarantuje wygodny i stabilny chwyt.

W replice zastosowano dwa bezpieczniki: nastawny oraz spustowy, wymuszający na strzelcu prawidłowe ściąganie języka spustowego. Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock.

Szczerbina z białą ramką oraz muszka z białą kropką przyspieszają zgrywanie przyrządów celowniczych na celu. Szkieletowa szyna 22 mm umożliwia stosowanie dodatkowych akcesoriów taktycznych np. laserowego znacznika celu lub oświetlenia taktycznego.

Glock 22 gen 4 to budżetowa replika, o dużej prędkości początkowej, która zadowoli wszystkich miłośników asg.

8 Przedmioty

Opis

Kaliber (mm)
6
Waga gram (g)
658
Wymagane zezwolenie
Nie
Pojemność magazynka
15
Prędkość początkowa [fps]
470
kolor
Czarny
Producent
Umarex

16 innych produktów w tej samej kategorii: