Evanix REX

Evanix REX

4 799,00 zł
Brutto
lub 10 x 479.9 Raty 0%

Evanix REX kompaktowa wiatrówka o dużej mocy

Kaliber
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Evanix REX jest to krótka i kompaktowa wersja legendarnej wiatrówki REX-FA która charakteryzuje się dużą energią.

Mechanizm ładowania

Mechanizm ładowania jest bardzo prosty. Po przeładowaniu należy odkryć kabląk i naciągnąć do pozycji maksymalnej, włożyć śrut do komory i zamknąć.

Bezpiecznik

Na wiatrówce znajduje się bezpiecznik, który zapewnia powrócenie kabląka do pozycji początkowej. Metalowy język spustowy z ustawieniem oporu zapewni lepszą celność.

Oczywistością jest i bezpiecznik manualny do zabezpieczenia broni. Oznaczenie jest zrozumiałe, F- odbezpieczono i S- zabezpieczono.

Szyna 

Karabinek jest przeznaczony do strzelania na dużą odległość, z tego powodu należy dokupić lunetę, która zamontuje się do weaver szyny 22mm. Długość szyny jest 240mm

System ładowania

REX jest wiatrówką jednostrzałowa, więc śrutę włożymy prosto do przeznaczonego do tego rowka. Zaletą tego systemu ładowania jest możliwość korzystać ze wszystkich rodzajów śrutów: szpiczastych, albo z płaską główką oraz całe powietrze z butli wypycha śrut przez co wiatrówki są energetyczne

Kartusz i manometr

Kolba jest zakończona potężną butlą ciśnieniową o pojemności 580ccm (0,58L), która jest zakończona plastikową nastawną stopką. Butlę napełniamy za pomocą quickfill adapteru, który znajduje się w zestawie i jest odpowiedni do butli z wężem, albo pompki ręcznej.

W miejscu przeznaczonego do napełniania znajduje się manometr. Producent tutaj umieścił i śrubę do opróżnienia kartusza.

Lufa

Zaletą modelu jest długość lufy, która wynosi 460 mm i służy jako chwyt przedni oraz nowa osłona lufy, która bardzo dobrze wycisza karabinek oraz nadaje mu niezwykłego design.

W zestawie:

- Wiatrówka Evanix Rex

- Przejściówkę do ładowania

- Instrukcja obsługi

- Deklaracje o limicie wiatrówki poniżej 16J

1 Przedmioty

Opis

Szyna
weaver 22 mm
Długość całkowita
920 mm
Waga gram (g)
2500
Długość lufy
460 mm
Pojemność kartusza
580 cm3
Kolor
czarny

16 innych produktów w tej samej kategorii: