Evanix Raptor Semi-Auto

Evanix Raptor Semi-Auto

4 699,00 zł
Brutto
lub 10 x 469.9 Raty 0%

Karabinek PCP Evanix Raptor- najnowszy karabinek półautomatyczny typu bullpup

Kaliber

Nowość na rynku!

Druga generacja popularnego karabinu maszynowego PCP Bullpup RAPTOR od południowokoreańskiego producenta Evanix. Stale doskonaląc swoje modele i znajdując nowe technologie, stał się jedynym dostawcą niezawodnych karabinków półautomatycznych na świecie.

Evanix RAPTOR to jeden z najszybszych i najbardziej niezawodnych półautomatycznych wiatrówek PCP na rynku. Szybkość strzelania zależy tylko od tego, jak szybko można pociągnąć za spust. Mechanizm karabinku jest bardzo prosty wystarczy pociągnąć dźwignię boczną do tyłu, włożyć magazynek i popchnąć dźwignię do przodu.

System półautomatyczny

System półautomatyczny oparty jest tylko na mechanice oraz powietrzu które cofa zbijak i napina sprężynę. Brak jakiejkolwiek elektryki sprawia że karabinki firmy Evanix są niezawodne, świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach, a dodatkowo objęte są dwuletnią gwarancją producenta oraz sprzedawcy.

Wydłużona lufa

Ten model został wyposażony w wydłużone lufy pod śruty oraz slugi o duże cięższej wadze przez co energia kinetyczna karabinku jest duża większa.

Przesuwna osłona magazynków

Karabinek został wyposażony w przesuwną osłonę magazynku, co zwiększa praktyczność, komfort oraz szybkość zmiany magazynków.

Pokrętło do regulacji prędkości

Nowy Evanix RAPTOR posiada pokrętło do regulacji prędkości dzięki czemu jesteśmy w stanie strzelać z taką samą prędkością wylotową, nawet przy obniżonym ciśnieniu w kartuszu.

Boczna dźwignia typu biathlon

Posiada również boczną dźwignie typu biathlon umożliwia szybkie przeładowanie bez odrywania oka od lunety ( Zachęcam od obejrzenia poniższego filmiku )

Aluminiowy kartusz

Dodatkowym elementem który wpływa na niesamowitą jakość karabinka firmy Evanix jest aluminiowy kartusz. Aluminiowy kartusz (jak na zdjęciach) pozwala na dopompowywanie kartusza do ponad 250 bar, a dodatkowo sprawia że cały karabinek jest lżejszy co poprawia komfort strzelania. Cylinder powietrzny ma pojemność 280 cm3, co pozwala na oddanie większej ilości strzałów.

Typ magazynku

Nowy typ magazynu, który został zaprojektowany specjalnie dla karabinów półautomatycznych, sprawiają że śrut jest podawany bez jakichkolwiek zacięć, cały mechanizm chodzi płynnie, dzięki czemu strzelanie seriami jak i szybkie zestrzeliwanie różnych celów daje jeszcze więcej frajdy.

Wykonanie

Evanix jest znany z wysokiej jakości wykonania i ten model nie jest wyjątkiem. Wszystkie części zewnętrzne są wykonane z metalu z kolbą syntetyczną i policzkiem.

Wyposażenie

Jest wyposażony w szynę Weaver 22 mm, kolejna szyna montażowa znajduje się na uchwycie przednim i można jej użyć do zamocowania dwójnogu. Cylinder powietrzny ma pojemność 280 cm3, Osłonięta lufa ma gwint 1/2 "UNF dla moderatora dźwięku.

* Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek FAC (bez limitu energii).

** Prędkość wylotowa może się różnić w zależności od masy i kształtu śrucin.

*** 125 bar minimalne zalecane ciśnienie robocze w kartuszu.

W zestawie znajdziecie-

- 2 magazynki

- Przejściówka do ładowania

- Instrukcja obsługi

- Deklaracje o limicie wiatrówka poniżej 16J

8 Przedmioty

Opis

Szyna
22 mm
Waga
3200 gram
Długość całkowita
780 mm
Długość lufy
550 mm
Regulowany spust
Tak
Energia kinetyczna
Poniżej 16 Juli
Wymagane zezwolenie
Nie
Osada
Drewno
Pojemność kartusza
280 cc
Maksymalne ciśnienie w kartuszu
250 bar

16 innych produktów w tej samej kategorii: