Evanix Max Air II

5 249,00 zł
Brutto
lub 10 x 524.9 Raty 0%

EVANIX Max-Air II to najlepsze karabinki szturmowe pół automatyczne

Kaliber

Zobacz także

Druga generacja popularnego karabinu maszynowego PCP Bullpup Max Air od południowokoreańskiego producenta Evanix. Stale doskonaląc swoje modele i znajdując nowe technologie, stał się jedynym dostawcą niezawodnych karabinków półautomatycznych na świecie.

Evanix Max Air II to jeden z najszybszych i najbardziej niezawodnych półautomatycznych wiatrówek PCP na rynku. Szybkość strzelania zależy tylko od tego, jak szybko można pociągnąć za spust.

Mechanizm ładowania

Mechanizm karabinku jest bardzo prosty wystarczy pociągnąć dźwignię boczną do tyłu, włożyć magazynek i popchnąć dźwignię do przodu.

System półautomatyczny ( Semi-Auto)

System półautomatyczny oparty jest tylko na mechanice oraz powietrzu które cofa zbijak i napina sprężynę. Brak jakiejkolwiek elektryki sprawia że karabinki firmy Evanix są niezawodne, świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach, a dodatkowo objęte są dwuletnią gwarancją producenta oraz sprzedawcy.

Wydłużona lufa

Ten model został wyposażony w wydłużone lufy pod śruty oraz slugi o duże cięższej wadze przez co energia kinetyczna karabinku jest duża większa. Osłonięta lufa ma gwint 1/2 "UNF dla moderatora dźwięku.

Osłona magazynka

Karabinek został wyposażony w przesuwną osłonę magazynku, co zwiększa praktyczność, komfort oraz szybkość zmiany magazynków.

Regulacja prędkości

Nowy Evanix Max Air posiada pokrętło do regulacji prędkości dzięki czemu jesteśmy w stanie strzelać z taką samą prędkością wylotową, nawet przy obniżonym ciśnieniu w kartuszu.

Aluminiowy kartusz

Dodatkowym elementem który wpływa na niesamowitą jakość karabinka firmy Evanix jest aluminiowy kartusz. Aluminiowy kartusz, pozwala na dopompowywanie kartusza do ponad 250 bar, a dodatkowo sprawia że cały karabinek jest lżejszy co poprawia komfort strzelania. Cylinder powietrzny ma pojemność 280 cm3, co pozwala na oddanie większej ilości strzałów.

Typ magazynku

Nowy typ magazynku, który został zaprojektowany specjalnie dla karabinów półautomatycznych, sprawiają że śrut jest podawany bez jakichkolwiek zacięć, cały mechanizm chodzi płynnie, dzięki czemu strzelanie seriami jak i szybkie zestrzeliwanie różnych celów daje jeszcze więcej frajdy.

Wykonanie

Evanix jest znany z wysokiej jakości wykonania i ten model nie jest wyjątkiem. Wszystkie części zewnętrzne są wykonane z metalu z kolbą syntetyczną i policzkiem.

Szyna

Max Air II jest wyposażony w szynę Weaver 22 mm, kolejna szyna montażowa znajduje się na uchwycie przednim i można jej użyć do zamocowania dwójnogu.

Cylinder powietrzny

Cylinder powietrzny ma pojemność 280 cm3.

Tabela parametrów technicznych:

    * Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek FAC (bez limitu energii).

  ** Prędkość wylotowa może się różnić w zależności od masy i kształtu śrucin.

*** 125 bar minimalne zalecane ciśnienie robocze w kartuszu.

W zestawie znajdziecie

- 2 magazynki

- Przejściówka do ładowania

- Instrukcja obsługi

- Deklaracje o limicie wiatrówka poniżej 16J

4 Przedmioty

Opis

Szyna
22 mm
Waga
3200 g
Długość całkowita
820m m
Długość lufy
550/650 mm
Regulowany spust
Tak
Energia kinetyczna
Poniżej 17j
Wymagane zezwolenie
Nie
Osada
Matowy polimer
Pojemność kartusza
280 cc
Maksymalne ciśnienie w kartuszu
250 bar

16 innych produktów w tej samej kategorii: