Najczęściej kupowane

WIATRÓWKA PISTOLET MAKAROV PM-X 4,5 mm.

Nowy produkt

Pneumatyka Air Pistols PM-X – replika znanego na całym świecie pistoletu "Makarova",

Więcej szczegółów

104,88 zł

Więcej informacji

Pneumatyka Air Pistols PM-X – replika znanego na całym świecie pistoletu "Makarova", skonstruowanego w 1949 r. Jego palny odpowiednik znajdował się w wyposażeniu milicji i jednostek wojskowych ZSRR. Obudowa i plastikowe nakładki na rękojeści modelu PM-X nadają mu stylowy wygląd. Korpus jest jednolity, solidnej budowy, pozwalając oprzeć mechanizm spustowy o sztywny szkielet pistoletu.

Masa pneumatycznego urządzenia to 270 g. Względem masy, pistolet nie różni się znacznie od swojego palnego odpowiednika, a w ręce strzelca różnica jest niemal niedostrzegalna. Pistolet Borner PM-X zawiera śrubę dociskową typu otwartego. Nie jest możliwe poddawanie układu optycznego regulacji, jednak dokładność strzelecka modelu wcale na tym nie ucierpiała. Górna powierzchnia lufy pokryta została powłoką antyodblaskową. Bezpiecznik typu analogowego, wykonany na podobieństwo bezpiecznika znajdującego się w palnym prototypie, sprawuje się bez zarzutu, a jego aktywacja powoduje zablokowanie spustu.

PM-X ma na rękojeści brązowe nakładki, co dopełnia podobieństwa do znanego oryginału Makarova. Aby zamontować wewnątrz nabój CO2, konieczne jest przesunięcie rękojeści pistoletu w tył. Umożliwia to dostęp do komory ładowania .

Strzelanie pneumatycznym modelem PM-X odbywa się z wykorzystaniem okrągłych kulek o średnicy 4,5 mm. Są one inaczej nazywane stalowymi kulkami BB. W magazynku mieści się 16 kulek. 

Pomyślnie odnajdujący się na rynku model pneumatyczny PM-X, w tak dużym stopniu przypominający Makarova, cieszy się dużym zapotrzebowaniem ze strony kupujących. Dopracowany wygląd zewnętrzny, niesamowita dokładność oraz rozsądna cena stanowią kluczowe parametry tegoż pistoletu. 

Pistolet objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

 

 

Specyfikacja: 

-Model- PM-X

-Kaliber- 4,46 mm  

-Typ śrutu- stalowy okrągły BB 

-Spust- SA/DA  

-Napęd- 12g CO2 

-Waga- 270 g

-Długość całkowita- 160 mm 

-Pojemność magazynka- 16 szt 

-Producent- Air Pistols, Wlk.Brytania

W zestawie:

-Opakowanie śrutu

-4X Nabój  CO2

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

WIATRÓWKA PISTOLET MAKAROV PM-X 4,5 mm.

WIATRÓWKA PISTOLET MAKAROV PM-X 4,5 mm.

Pneumatyka Air Pistols PM-X – replika znanego na całym świecie pistoletu "Makarova",

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku