Replika pistolet ASG Glock 22 gen 4 6 mm

Replika pistolet ASG Glock 22 gen 4 6 mm

399,00 zł
Brutto

Pistolet ASG Glock 22 gen 4 6 mm to mocna replika asg

Pistolet jest doskonale odwzorowaną repliką austriackiego pistoletu Glock 22 gen 4.Realistyczna konstrukcja Glock 22 gen 4 jest wiernie oparta na broni palnej, w efekcie replika ma polimerowy szkielet, metalowy zamek i lufę oraz wiernie odtworzone detale konstrukcyjne.

Główną różnicą w stosunku do oryginału, jest dodatkowy zewnętrzny bezpiecznik umiejscowiony w przedniej części szkieletu. Replika jest zasilana 12 g kapsułą CO2, montowaną wewnątrz rękojeści. Sprężony dwutlenek węgla miota kulki z prędkością az 470 fps.

Zapewnia to skuteczny dystans na dystansie ponad do 20 m, dzięki czemu replika najlepiej sprawdzi podczas strzelania na krótkich i średnich dystansach.

W replice zastosowano stały system hop-up, który poprawia płaskość trajektorii i celność strzałów.

Replika Glock 22 gen 4 ma agresywnie teksturowaną rękojeść oraz ergonomiczne podcięcia pod palce, co gwarantuje wygodny i stabilny chwyt. W replice zastosowano dwa bezpieczniki: nastawny oraz spustowy, wymuszający na strzelcu prawidłowe ściąganie języka spustowego. Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock.

Szczerbina z białą ramką oraz muszka z białą kropką przyspieszają zgrywanie przyrządów celowniczych na celu. Szkieletowa szyna 22 mm umożliwia stosowanie dodatkowych akcesoriów taktycznych np. laserowego znacznika celu lub oświetlenia taktycznego.

Glock 22 gen 4 to budżetowa replika, o dużej prędkości początkowej, która zadowoli wszystkich miłośników asg.

9 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

11 innych produktów w tej samej kategorii: