Evanix Max-Ml nowość od firmy Evanix kal 5.5mm

Evanix Max-Ml nowość od firmy Evanix

3 999,00 zł
Brutto

Evanix MAX-ML to nowość od firmy Evanix.

Kaliber

Wiatrówka posiada wbudowany regulator który jest ustawiony fabrycznie na 150 bar. Posiada dwa manometry, jeden na kartuszu który pokazuje ciśnienie w nim, a drugi pod karabinkiem który pokazuje ciśnienie w regulatorze. Takie rozwiązania sprawiły że wiatrówka strzela z identyczną prędkością, a dzięki lufą które przystosowane są do różnego rodzaju pocisków, nawet slugi (JSB, H&N, Nielsen), strzelanie na duże odległości nie sprawia problemów.

Projektanci zadbali o bardzo dobry design wiatrówki, jak i kompaktowość. Waga karabinku Evanix Max-Ml to 3.3kg , w połączeniu z jego całkowitą długością wynoszącą 75 cm tworzy bardzo lekki i kompaktowy karabinek który jest łatwy do przetransportowania i wygodny w użytkowaniu. Posiada on lufe o długości 50cm, która pozwala na oddawanie bardzo precyzyjnych strzałów zarówno śrutem grzybkowym, jak i pociskami firmy Nilsen czy FX (slugi).

Boczna dźwignia typu biathlon umożliwia szybkie przeładowanie bez odrywania oka od lunety (Link do filmu prezentującego dźwignię Link: https://www.youtube.com/watch?v=9xYLagqYVlc)

Nowy typ magazynków które są również wykorzystywane w karabinkach pół-automatycznych cechuje bardzo szybkie indeksowanie oraz niezawodność. Magazynki posiadają specjalną sprężynkę która bardzo dobrze trzyma śrut czy też pociski. Długość magazynków to ponad 10 mm dzięki czemu ciężkie i długie śruty bez problemu zmieszczą się magazynku.

Specjalna blokada obok przeładowania nie pozwala na ponowne załadowanie śrutu gdy ten w lufie nie został wystrzelony, co sprawia że wiatrówka jest bezpieczna i łatwa w użyciu.

Karabinek posiada szynę 22mm typu weaver. Lufa schowana jest pod osłoną na którą istnieje możliwość dokręcenia tłumika na ½ UNF.

Kartusz posiada objętość 280ccm i ciśnienie robocze 250bar. Regulator ciśnienia w karabinku fabrycznie ustawiony jest na 150 bar co pozwala na oddawanie mocnych i równych strzałów. Dodatkowo cały system wyposażony jest w kółko za pomocą którego możemy regulować prędkość wylotową i dostosowywać do różnego rodzaju śrutów.

W zestawie:

-Wiatrówka Evanix Max-Ml

-2 Magazynki

-Końcówka do ładowania

-Deklaracja o energii kinetycznej nie przekraczającej 16J

- Gwarancja na 24 miesiace

- Paragon lub FV

- Instrukcja obsługi.

* Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek FAC (bez limitu energii).

** Prędkość wylotowa może się różnić nawet o 20% w zależności od masy i kształtu śrucin

Wiatrówka nie przekracza mocy 16J

10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

12 innych produktów w tej samej kategorii: