• Wyprzedaż!
Evanix Max Air  1

Evanix Max Air, Semi Auto

4 699,00 zł
Brutto

Evanix Max Air, Semi Auto Przyjemność z strzelania bez przeładowywania!

Kaliber
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nowość na rynku!

Model Air Max to zupełna nowość firmy Evanix PCP. Wiatrówka napędzana jest nowym pneumatycznym systemem pracującym w trybie semi-auto. Jeżeli preferujesz szybkie strzelanie bez konieczności przeładowywania, to na pewno sięgnij po ten model.

Kolba z tworzywa sztucznego ma karbonowe wykończenie. Zbiornik o pojemności 280cc pracuje na ciśnieniu roboczym do 250 bar.

Ładowanie odbywa się za pośrednictwem końcówki quickfill.

Lufa jest na całej długości osłonięta kołnierzem, który skutecznie tłumi odgłos wystrzału. Zewnętrzny gwint (1/2“) na końcu lufy umożliwia przykręcenie dodatkowego tłumika.

Przed oddaniem pierwszego strzału należy odciągnąć dźwignię boczną i włożyć magazynek, następnie wystarczy pociągać za spust bez konieczności przeładowywania. Bezpiecznik został ulokowany u nasady kabłąka. Zestaw zawiera zupełnie nowe magazynki specjalnie zaprojektowane do wiatrówek Semi-auto. Magazynek o pojemności 10 śrucin wkłada się do wiatrówki od prawej i lewej strony.

 Szyna RIS 22 mm umożliwia montaż lunety.

Projektując ten model, producent myślał o komforcie przy strzelaniu, dlatego komora magazynka posiada specjalną osłonę, która chroni strzelca podczas strzelania przed bocznymi podmuchy.

W zestawie:

-2 magazynki
-Przejściówke do ładowania

-Instrukcja obsługi

-Osłona magazynku

-Deklaracje o limicie wiatrówki poniżej 16J.

 

Tabela parametrów technicznych

* Powyżej podane wartościmaksymalne dotyczą wiatrówek FAC (bez limitu energii).

** Prędkość wylotowa może się różnić nawet o 20% w zależności od masy i kształtu śrucin

 

Strzelanie bez potrzeby przeładowania. Tryb semi-auto umożliwia szybkie strzelanie bez przerwy. Wiatrówka nas po prostu zachwyciła. Mechanizm już nie jest zasilany baterią. Dzięki temu uproszczeniu jest wiatrówka niezawodna.

Zachęcam do obejrzenia video z Evanix Max Air:

https://www.youtube.com/watch?v=-wK9y-vjjqc

https://www.youtube.com/watch?v=0v9uzzPXJQo

Uwaga:

Wiatrówki są NOWE sprowadzane prosto z Korei, w środku znajduje  się deklaracja o limicie wiatrówek poniżej 16J.

Zestaw zawiera również certyfikat wraz z numerami seryjnymi, o legalności wiatrówki oraz że jej energia jest poniżej 16J. W przypadku jakichkolwiek prac przy wiatrówce i zwiększeniu jej Energi wiatrówkę trzeba w ciągu 7 dni zgłosić na policji.

000319e
1 Przedmiot

Brak recenzji użytkowników.

12 innych produktów w tej samej kategorii: