Evanix Cloud Ultra

Evanix Cloud Ultra

6 600,00 zł
Brutto

Evanix Cloud Ultra najnowszy karabinek półautomatyczny 

Kaliber
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Evanix Cloud Ultra jest nowością wypuszczoną przez Koreańskiego producenta karabinków pneumatycznych. Cloud Ultra przyciąga wzrok swoim futurystycznym wyglądem, jak i w pełni działającym system Semi-Auto.

Firma Evanix zasłynęła w ostatnich latach z świetnie działających karabinków półautomatycznych, a Cloud Ultra jest tego kolejnym dowodem. Niezwykle lekka konstrukcja, idealne wywarzenie oraz wykorzystanie najlepszej jakości podzespołów sprawiły, że karabinek jest niesamowicie celny oraz mocny.

I w tym modelu system półautomatyczny działa bezproblemowo. Nowe innowacyjne magazynki sprawiają że strzelanie w krótkim czasie zależy tylko i wyłącznie od szybkości naciskania na spust. 

Wiatrówki Evanix słyną z wysokiej jakości wykonania. Większość części składających się na konstrukcję jest wykonana z metalu, dzięki czemu wiatrówka robi wrażenie masywnej. Została wyposażona w szyna weaver standardu 22 mm dzięki której możemy zamontować lunetę lub kolimator, który umożliwi oddawanie szybkich cennych strzałów. Dodatkowo dolna szyna na łożu umożliwia montaż bipodu.  

Karabinek został wyposażony w dużą butle karbonową o pojemności 580cc, co sprawia że karabinek jest lekki, a powietrza starcza na dużą większą ilość strzałów.

Cloud Ultra został wyposażony w regulacje prędkości wylotowej. Kółko do regulacji prędkości wylotowej znajduje się koło magazynku, i w bardzo prosty sposób, poprzez kręcenie kółkiem, możemy zmieniać parametry. System ten może nam posłużyć jako niezawodny manualny regulator.

Lufa ze zintegrowanym tłumikiem dźwięku skutecznie obniża odgłos strzału. Gwint 1/2" przy wylocie umożliwia przykręcenie dodatkowego tłumika. Bezpiecznik manualny znajduje się bezpośrednio przed spustem.

Tabela parametrów technicznych: 

  * Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek FAC (bez limitu energii).

  ** Prędkość wylotowa może się różnić w zależności od masy i kształtu śrucin.

*** 125 bar minimalne zalecane ciśnienie robocze w kartuszu.

W zestawie znajdziecie

  • 2 magazynki
  • Przejściówkę do ładowania
  • Instrukcja obsługi
  • Deklaracje o limicie wiatrówki poniżej 16J

2 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

12 innych produktów w tej samej kategorii: