Najczęściej kupowane

Evanix Max-Air II

Nowy produkt

Evanix

EVANIX Max-Air II to najlepsze karabinki szturmowe pół automatyczne

Więcej szczegółów

4 470,73 zł

Więcej informacji

Druga generacja popularnego karabinu maszynowego PCP Bullpup Max Air od południowokoreańskiego producenta Evanix. Stale doskonaląc swoje modele i znajdując nowe technologie, stał się jedynym dostawcą niezawodnych karabinków półautomatycznych na świecie.

Evanix Max Air II to jeden z najszybszych i najbardziej niezawodnych półautomatycznych wiatrówek PCP na rynku. Szybkość strzelania zależy tylko od tego, jak szybko można pociągnąć za spust. Mechanizm karabinku jest bardzo prosty wystarczy pociągnąć dźwignię boczną do tyłu, włożyć magazynek i popchnąć dźwignię do przodu.

System półautomatyczny oparty jest tylko na mechanice oraz powietrzu które cofa zbijak i napina sprężynę. Brak jakiejkolwiek elektryki sprawia że karabinki firmy Evanix są niezawodne, świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach, a dodatkowo objęte są dwuletnią gwarancją producenta oraz sprzedawcy.

Ten model został wyposażony w wydłużone lufy pod śruty oraz slugi o duże cięższej wadze przez co energia kinetyczna karabinku jest duża większa. Karabinek został wyposażony w przesuwną osłonę magazynku, co zwiększa praktyczność, komfort oraz szybkość zmiany magazynków.

Nowy Evanix Max Air posiada pokrętło do regulacji prędkości dzięki czemu jesteśmy w stanie strzelać z taką samą prędkością wylotową, nawet przy obniżonym ciśnieniu w kartuszu.

Dodatkowym elementem który wpływa na niesamowitą jakość karabinka firmy Evanix jest karbonowy kartusz. Karbonowy kartusz (jak na zdjęciach) pozwala na dopompowywanie kartusza do ponad 250 bar, a dodatkowo sprawia że cały karabinek jest lżejszy co poprawia komfort strzelania. Cylinder powietrzny ma pojemność 280 cm3, co pozwala na oddanie większej ilości strzałów.

Nowy typ magazynu, który został zaprojektowany specjalnie dla karabinów półautomatycznych, sprawiają że śrut jest podawany bez jakichkolwiek zacięć, cały mechanizm chodzi płynnie, dzięki czemu strzelanie seriami jak i szybkie zestrzeliwanie różnych celów daje jeszcze więcej frajdy.

Evanix jest znany z wysokiej jakości wykonania i ten model nie jest wyjątkiem. Wszystkie części zewnętrzne są wykonane z metalu z kolbą syntetyczną i policzkiem. Max Air II jest wyposażony w szynę Weaver 22 mm, kolejna szyna montażowa znajduje się na uchwycie przednim i można jej użyć do zamocowania dwójnogu. Cylinder powietrzny ma pojemność 280 cm3, Osłonięta lufa ma gwint 1/2 "UNF dla moderatora dźwięku.

Zachęcam do obejrzenia video z Evanix Max Air II :

  • https://www.youtube.com/watch?v=-wK9y-vjjqc
  • https://www.youtube.com/watch?v=0v9uzzPXJQo

Tabela parametrów techniczny

  * Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek FAC (bez limitu energii).

  ** Prędkość wylotowa może się różnić w zależności od masy i kształtu śrucin.

*** 125 bar minimalne zalecane ciśnienie robocze w kartuszu.

W zestawie znajdziecie

  • 2 magazynki
  • Przejściówke do ładowania
  • Instrukcja obsługi
  • Deklaracje o limicie wiatrówki poniżej 16J

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Evanix Max-Air II

Evanix Max-Air II

EVANIX Max-Air II to najlepsze karabinki szturmowe pół automatyczne

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku