Najczęściej kupowane

Evanix Hunting Master AR6K cal.4.5 mm cal 5,5mm oraz 6,35

Nowy produkt

Evanix

Pół-automatyczna wiatrówka firmy Evanix 

Więcej szczegółów

1 910,49 zł

Więcej informacji

Wiatrówka Hunting Master jest dużym jednym z flagowych modeli firmy Evanix na rynku z wiatrówkami PCP. Model Hunting Master jest przede wszystkim przeznaczony do polowania. Rozwiązanie z kalibrem 5,5 oraz 6,35 nadaje się również do celnego strzelania. Hunting Master to wysokiej jakości wiatrówka koreańskiego producenta znanego z precyzyjnego wykonania wiatrówek. Wiatrówka posiada 6-strzałowy magazynek. Wyposażona została w unikalny rewolwerowy mechanizm przeładowania, dzięki temu wystarczy przed oddaniem strzału tylko nacisnąć spust. Dzięki temu rozwiązaniu można oddać 6 strzałów w 3 sekundy.

W porównaniu do standardowego modelu Hunting Master jest znacznie krótszy i lżejszy. Dzięki kompaktowym wymiarom jest wiatrówka idealna dla początkujących strzelców.

Wiatrówka już w podstawowej wersji posiada rzeźbione drewniane łoże. Kolba typu Monte carlo przeznaczona zarówno dla prawo i lewo ręcznych strzelców, zakończona została gumową stopką. Wiatrówka jest dobrze wyważona co zapewnia wygodne strzelanie w każdych warunkach.

Wiatrówka nie posiada mechanicznych przyrządów celowniczych. Duża moc wiatrówki wymaga zastosowanie lunety. Do zabezpieczenia wiatrówki służy standardowy bezpiecznik zabezpieczający przed przypadkowym strzałem. Pojemnik wyposażony został w manometr zintegrowany. Dzięki temu można sprawdzać stan ciśnienia na bieżąco, żeby osiągnąć pożądany poziom celności strzałów. Z pełnego kartusza można oddać 80 stałych strzałów, do nawet 110 strzałów. W tym karabinku została ulokowana szyna 22mm do montażu optyki.

Model w kalibrze 5,5 cechuje się dużą skutecznością w przebiciu. Wiatrówka jest idealna do przenoszenia ze względu na kompaktowe wymiary. W skład zestawu wchodzi również zapasowy magazynek. Jesteśmy pod wrażeniem poziomu wykonania poszczególnych części, które są idealnie dopasowane. Wiatrówka jest idealnym wyborem do celnego strzelania.
Zachęcam do obejrzenia video z Evanix Ar6K

https://www.youtube.com/watch?v=a9IbNjUCcMY

W zestawie:

-Karabinek Evanix

-Dwa magazynki

-Sprężynka tunningowa

-Końcówka do ładowania

-Deklaracja o energii nie przekraczającej 16J

-Karta gwarancyjna

-Paragon lub faktura vat

-24 miesiące gwarancji

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Evanix Hunting Master AR6K cal.4.5 mm cal 5,5mm oraz 6,35

Evanix Hunting Master AR6K cal.4.5 mm cal 5,5mm oraz 6,35

Pół-automatyczna wiatrówka firmy Evanix 

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku