Najczęściej kupowane

Evanix Hunting Master AR6-k

Nowy produkt

Evanix

Karabinek Evanix AR6-k z system rewolwerowym.

Więcej szczegółów

1 869,92 zł

Więcej informacji

Wiatrówka Hunting Master jest dużym jednym z flagowych modeli firmy Evanix na rynku z wiatrówkami PCP. Model Hunting Master jest przede wszystkim przeznaczony do polowania. Rozwiązanie z kalibrem 5,5 oraz 6,35 nadaje się również do celnego strzelania. Hunting Master to wysokiej jakości wiatrówka koreańskiego producenta znanego z precyzyjnego wykonania wiatrówek. Wiatrówka posiada 6-strzałowy magazynek. Wyposażona została w unikalny rewolwerowy mechanizm przeładowania, dzięki temu wystarczy przed oddaniem strzału tylko nacisnąć spust. Dzięki temu rozwiązaniu można oddać 6 strzałów w 3 sekundy.

W porównaniu do standardowego modelu Hunting Master jest znacznie krótszy i lżejszy. Dzięki kompaktowym wymiarom jest wiatrówka idealna dla początkujących strzelców.

Wiatrówka już w podstawowej wersji posiada rzeźbione drewniane łoże. Kolba typu Monte carlo przeznaczona zarówno dla prawo i lewo ręcznych strzelców, zakończona została gumową stopką. Wiatrówka jest dobrze wyważona co zapewnia wygodne strzelanie w każdych warunkach.

Wiatrówka nie posiada mechanicznych przyrządów celowniczych. Duża moc wiatrówki wymaga zastosowanie lunety. Do zabezpieczenia wiatrówki służy standardowy bezpiecznik zabezpieczający przed przypadkowym strzałem. Pojemnik wyposażony został w manometr zintegrowany. Dzięki temu można sprawdzać stan ciśnienia na bieżąco, żeby osiągnąć pożądany poziom celności strzałów. Z pełnego kartusza można oddać 80 stałych strzałów, do nawet 110 strzałów. W tym karabinku została ulokowana szyna 22mm do montażu optyki.

Model w kalibrze 5,5 cechuje się dużą skutecznością w przebiciu. Wiatrówka jest idealna do przenoszenia ze względu na kompaktowe wymiary. W skład zestawu wchodzi również zapasowy magazynek. Jesteśmy pod wrażeniem poziomu wykonania poszczególnych części, które są idealnie dopasowane. Wiatrówka jest idealnym wyborem do celnego strzelania.
Zachęcam do obejrzenia video z Evanix Ar6K

https://www.youtube.com/watch?v=a9IbNjUCcMY

W zestawie:

-Karabinek Evanix

-Dwa magazynki

-Sprężynka tunningowa

-Końcówka do ładowania

-Deklaracja o energii nie przekraczającej 16J

-Karta gwarancyjna

-Paragon lub faktura vat

-24 miesiące gwarancji

Opinie

Napisz opinię

Evanix Hunting Master AR6-k

Evanix Hunting Master AR6-k

Karabinek Evanix AR6-k z system rewolwerowym.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku