Najczęściej kupowane

Evanix Air Speed

Nowy produkt

Evanix

Evanix Air Speed Semi Auto przyjemność z strzelania bez przeładowywania

Więcej szczegółów

3 821,14 zł

Więcej informacji

Zupełna nowość od firmy Evanix PCP. Już sama nazwa wskazuje na to, że wiatrówka dysponuje niewiarygodną prędkością wylotową.

Model Speed został wyposażony w nowy zmodyfikowany układ napędowy, umożliwiający strzelanie w trybie Semi-auto w którym strzelec naciska tylko spust, co bardzo znacząco umila proces oddawania strzału. 

Wiatrówka posiada polimerową osadę typu Thumbhole z pojemnikiem o pojemności 280cc, pracującym na ciśnieniu roboczym 220bar. Do napełniania pojemnika służy standardowa przejściówka Quickfill. Dwupłaszczowa lufa obniża wystarczająco huk, na dodatek można nakręcić na gwint 1/2 tłumik. Powierzchnia bloku została wykończona specjalną farbą, która lepiej chroni wiatrówkę przed porysowaniem

Przed przystąpieniem do wymiany magazynka należy odciągnąć dźwignię przeładowania, dopiero potem można magazynek założyć. Po wróceniu dźwigni do pierwotnego położenia wiatrówka jest gotowa do strzelania, wystarczy już tylko naciskać spust. Bezpiecznik został ulokowany na kabłąku przed językiem spustowym. Nowa seria speedów już posiada zmodyfikowane magazynki, które zostały specjalnie opracowane dla wiatrówek Semi-auto. Dziesięciostrzałowy magazynek wkłada się z prawej jak i lewej strony. Na grzbiecie została ulokowana RIS szyna 22mm. Z racji, że obecny model nie posiada przyrządów celowniczych należy dokupić odpowiednią lunetę.

Tabela parametrów technicznych:

* Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek FAC (bez limitu energii).

** Prędkość wylotowa może się różnić nawet o 20% w zależności od masy i kształtu śrucin

Strzelanie bez potrzeby przeładowania. Tryb semi-auto umożliwia szybkie strzelanie bez przerwy. Wiatrówka nas po prostu zachwyciła. Mechanizm już nie jest zasilany baterią. Dzięki temu uproszczeniu jest wiatrówka niezawodna.

Zachęcam do obejrzenia video z Evanix Air Speed

https://www.youtube.com/watch?v=Xibgdbx2ogg

https://www.youtube.com/watch?v=fA9jqQ6-zMM

W zestawie:

-2 magazynki
-Przejściówka do ładowania

-Instrukcja obsługi

-Deklaracje o limicie wiatrówki poniżej 16J

Certyfikat Limitu Energii 16 J. Jest to dokument stwierdzający zgodność cech produktu, a tym samym legalność wiatrówki z polskimi przepisami.

W przypadku jakichkolwiek prac przy wiatrówce i zwiększeniu jej Energi wiatrówkę trzeba w ciągu 7 dni zgłosić na policji.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Evanix Air Speed

Evanix Air Speed

Evanix Air Speed Semi Auto przyjemność z strzelania bez przeładowywania

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku