Śrut JSB Exact Jumbo RS 5.52mm 250 szt.

26,99 zł
Brutto

Wysokiej jakości śrut JSB Diabolo Exact 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Zamknij

Śrut JSB Exact Jumbo RS 5.52mm czeskiej firmy JSB.

Exact Jumbo RS .22 cal najlżejszy śrut z oferty czeskiej firmy JSB w małym opakowaniu. Nadkalibrowy z główką typu Round (zaokrąglony) i gładkim kielichem w kal. 5.52 mmPakowane po 250 szt.

RS oznacza Rapid Speed (ultraszybki), ponieważ jego prędkość jest znacznie wyższa niż zwykłego śrutu. Płaski tor lotu, przeznaczony jest do precyzyjnego strzelania. Skrót RS przywodzi też na myśl połączenie z przemysłem samochodowym gdzie Rally Sport jest oznaczeniem lekkich ale zarazem mocnych sportowych wersji samochodów.

Cechy, które wyróżniają serię śrutów Exact to przede wszystkim wysoka jakość i precyzja wykonania oraz doskonałe wyważenie. Przyczyniają się do większej celności przy strzelaniu na dużych odległościach. Celność ta jest wynikiem płaskiego toru lotu i małego opadu na dużych dystansach, które śrut zawdzięcza zaokrąglonej główce (Round), redukującej opór powietrza. Śrut charakteryzuje się stabilną trajektorią lotu również podczas podmuchów wiatru. Zalecany do wiatrówek o energii w okolicach 17 J lub wyższej.

Opis

Kaliber (mm)
5.52 mm / .22
Waga grain (gr)
13.43 grain
Waga gram (g)
0.870 gram
Ilość
250
Typ pocisku
Grzybkowy

14 innych produktów w tej samej kategorii: