Śrut diabolo JSB Exact Jumbo Heavy 5,53 mm 250 szt.

28,99 zł
Brutto

Wysokiej jakości śrut JSB Diabolo Exact 

Zamknij

Śrut diabolo JSB Exact Jumbo Heavy 5,53 mm czeskiej firmy JSB.

Produkt najwyższej jakości - selekcjonowany ręcznie. Testowany na 45 m. Śrut produkowany przez czeską firmę JSB, której właścicielem jest były zawodnik strzelecki Josef Schulz. Przez wzgląd na swoją jakość śrut jest zamawiany do USA, Japonii, Niemiec i wielu innych krajów.

Seria Heavy jest cięższa od standardowego Exact'a, dlatego też jest najlepszy do mocnych wiatrówek. Nadkaliber 5,53 mm dobrze uszczelnia się w lufie.

Cechy, które wyróżniają serię śrutów Exact to przede wszystkim wysoka jakość i precyzja wykonania oraz doskonałe wyważenie. Przyczyniają się

Cechy, które wyróżniają serię śrutów Exact to przede wszystkim wysoka jakość i precyzja wykonania oraz doskonałe wyważenie. Przyczyniają się do większej celności przy strzelaniu na dużych odległościach. Celność ta jest wynikiem płaskiego toru lotu i małego opadu na dużych dystansach, które śrut zawdzięcza zaokrąglonej główce (Round), redukującej opór powietrza. Śrut charakteryzuje się stabilną trajektorią lotu również podczas podmuchów wiatru. Zalecany do wiatrówek o energii w okolicach 17 J lub wyższej.

9 Przedmioty

Opis

Kaliber (mm)
5.53 mm / .22
Waga grain (gr)
18.13 grain
Waga gram (g)
1.175 gram
Ilość
250
Typ pocisku
Grzybkowy

14 innych produktów w tej samej kategorii: