Lista produktów marki Aselkon

Wiatrówki Aselkon są produkowane w Turcji w najnowocześniejszym zakładzie. Firma produkcyjna posiada własne laboratorium, w którym prowadzone są badania nad rozwojem nowych oraz testowanie gotowych już modeli broni.

Turecka firma zajmująca się produkcją karabinów PCP produkuje unikatowe okazy nadające się zarówno do strzelectwa sportowego, jak i polowania na drobną zwierzynę. Wśród tych modeli jest Aselkon w kalibrach 5,5 i 6,35 mm. Oficjalnie taką broń można kupić tylko za pośrednictwem firm, które mają pozwolenie na zakup i sprzedaż pneumatyki. W Polsce jest wśród nich również nasz sklep internetowy PCPHunters.

Wiatrówki typu półautomatycznego należą do klasy premium. Wykonane są z trwałych materiałów, przebadane i posiadają wszystkie niezbędne atesty. Bronie Aselkon można dostosować do różnych typów pocisków. Lekki i mały karabin jest przydatny do polowania na drobną zwierzynę. Cechy konstrukcyjne produktu pozwalają szybko obliczyć poprawki dla gwałtownej zmiany odległości do celu. Na naszej stronie możesz kupić broń ze wszystkimi certyfikatami i dokumentami. Możesz używać wiatrówki Aselcon bez licencji i pozwolenia na posiadanie broni palnej.

Filtrowanie

Cena

1 895,00 zł - 2 255,00 zł

Producent

Zresetuj tę grupę

Kaliber

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji