Lista produktów marki Artemis

Marka chińskiego producenta wiatrówek gazowych. Artemis staje się wiodącym producentem wiatrówek długich i krótkich. Firma łączy dobre wzornictwo i jakość za bezkonkurencyjną cenę.

Chińska Firma Artemis produkuje broń pneumatyczną i ugruntowała już swoją pozycje na rynku, produkowana broń jest sprzedawana na całym świecie, karabiny produkowane są w różnych klasach od prostych do strzelania rekreacyjnego po karabiny do polowania na małe zwierzęta. W naszym sklepie znajdziesz najpopularniejsze  wiatrówki  Artemis Airgun, które oferujemy naszym klientom do rekreacji, rozrywki i sportów strzeleckich.

Przy zamówieniu prosimy zwrócić uwagę na rodzaj karabinu oraz prędkość pocisku - to główne parametry, które wpływają na moc i zasięg strzału. Na wszelkie pytania dotyczące gamy modeli Artemis, a także konkretnych egzemplarzy w naszym katalogu broni pneumatycznej, zawsze otrzymasz wyczerpującą odpowiedź od naszych sprzedawców. Zadzwoń, uzyskaj poradę i zamów swoją ulubioną wiatrówkę , celownik teleskopowy i akcesoria.  

Filtrowanie

Cena

80,00 zł - 90,00 zł

Producent

Zresetuj tę grupę

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji