Najczęściej kupowane

POMPKA PCP HUBEN - HD35K

Pompka

Nowy produkt

Pompka Hatsan czterostopniowa z możliwością nabijania kartuszy do 350 Bar

Więcej szczegółów

446,34 zł

Więcej informacji

POMPKA PCP HUBEN - HD 35 K

Pompka do napełniania powietrzem zbiorników sprężonego powietrza, np. wiatrówek PCP. Dzięki systemowi szybkiego składania może być wygodnie przenoszona np. w walizce na karabin, obok wiatrówki.

Wygodny, zabezpieczony przed obcieraniem dłoni chwyt posiada filtr cząsteczkowy wykonany z zapieczonego granulatu miedzianego zasysający powietrze z atmosfery. Umieszczenie otworu tak wysoko pozwala zasysać powietrze znacznie mniej zawilgocone, aniżeli jest to w przypadku otworów tuż przy podłożu. Chwyt mieści także wkład osuszacza - dodatkowo usuwającego wilgoć z powietrza.

Pompka posiada ponadto odkręcany wężyk wysokociśnieniowy o długości 50 cm pozwalający zbiornik wiatrówki bez konieczności uzyskania pomocy drugiej osoby. Czytelny manometr z podziałką od 0 do 500 BAR i zawór odpowietrzający pozawalają bezpiecznie napełniać kartusz wiatrówki oraz rozłączyć napełniany zasobnik od pompki.

Pompka zakończona jest wejściem na szybkozłączkę przez co idealnie nadaję do napełniania takich karabinków jak Artemis czy FX.

Uwaga

Posiadam również przjeściówkę z szybkozłączki na gwint aby bez problemów napompować  takie karabinki jak Hatsan, Evanix których końcówka do ładowania kartusza zakończona jest gwintem.

Specyfikacja:

-Długość- zamknięta-635 mm; otwarta-1140 mm

-Waga- 2.0 kg

-Ciśnienie robocze-350 BAR

-Maksymalne ciśnienie robocze- 450 BAR

-Ciśnienie krytyczne- 600 BAR

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

POMPKA PCP HUBEN - HD35K

POMPKA PCP HUBEN - HD35K

Pompka Hatsan czterostopniowa z możliwością nabijania kartuszy do 350 Bar

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku