Najczęściej kupowane

Pistolet wiatrówka Umarex 40.X.P blowback 4,5 mm BB CO2

Nowy produkt

Umarex

Umarex 40.X.P to nowoczesny pistolet wiatrówkowy z mocnym systemem blow-back

Więcej szczegółów

203,17 zł

Więcej informacji

Umarex 40.X.P to Budżetowa wiatrówka z metalowym zamkiem, Wiatrówka ma nowoczesną konstrukcję, którą podkreśla metalowo-polimerowa budowa oraz podwójne żebrowanie zamka, zapewniające wygodny chwyt podczas przeładowania. Pistolet ma ruchomy metalowy zamek, który można przeładować w identyczny sposób jak w broni palnej.

Wiatrówka została wyposażona w bezpiecznik zewnętrzny umieszczony po prawej stronie szkieletu. Polimerowe okładziny rękojeści mają antypoślizgowe teksturowanie zapewniające wygodny chwyt W przedniej części szkieletu znajduje się szyna 22 mm, umożliwiająca mocowanie wybranych akcesoriów strzeleckich np. laserowego znacznika celu lub latarki. Pistolet ma światłowodowe przyrządy celownicze o dużej jasności, które pozwalają na szybsze „wejście w cel” oraz strzelanie w słabszych warunkach oświetleniowych.

Umarex 40.X.P​ zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści pistoletu. Montaż i wymiana kapsuły są proste i wymagają jedynie podniesienia tylnej nakładki rękojeści, umieszczenia naboju w chwycie oraz dokręcenia śruby. Prędkość początkowa w zależności wynosi nawet do 125 m/s co przekłada się na celny zasięg w granicach 30 m. Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością.

Wiatrówka strzela stalowym śrutem BB's 4,46 mm, ładowanym do wysuwanego z rękojeści magazynka o pojemności 20 sztuk. Śrut BB's przeznaczony jest do rekreacyjnego strzelania do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.

W odróżnieniu od śrutu ołowianego BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności. Wiatrówki strzelające śrutem okrągłym, mają gładkie lufy, dlatego najlepiej sprawdzają się podczas strzelania na niewielkim dystansie.

Gazowa forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut po oddaniu strzałuEfektowne i odczuwalne „kopnięcie” wiatrówki powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej. Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową, co stanowi bardzo dobry wynik dla wiatrówki z blow-backiem. Należy pamiętać, że na wydajność strzałów, największy wpływ ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Mechanizm spustowy pracuje w trybie DA, co oznacza, że ściągając język spustowy, napinamy jednocześnie kurek, bez możliwości ręcznego naciągnięcia kurka i skrócenia drogi spustu. Warto podkreślić, że trening z wykorzystaniem pistoletu pneumatycznego, to najlepsze i najtańsze rozwiązania dla wszystkich osób, które planują ubiegać się o pozwolenie na broń.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pistolet wiatrówka Umarex 40.X.P blowback 4,5 mm BB CO2

Pistolet wiatrówka Umarex 40.X.P blowback 4,5 mm BB CO2

Umarex 40.X.P to nowoczesny pistolet wiatrówkowy z mocnym systemem blow-back

Produkty powiązane

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku