Pałka teleskopowa ESP Baton 21"czarna

139,00 zł
Brutto

Pałka teleskopowa ESP o długości 21 cali wykonana z hartowanej stali, to najczęściej kupowany model batona do codziennego noszenia.

Zamknij

Pałka teleskopowa ESP o długości 21 cali wykonana z hartowanej stali, to najczęściej kupowany model batona do codziennego noszenia.

Paki teleskopowe są jednym z najbardziej skutecznych narzędzi do samoobrony, którym należy jednak umieć się posługiwać, dlatego po zakupie warto rozważyć odbycie kursu posługiwania się batonem.

Pałkę wykonano ze stali Cro-Mo 4130 hartowanej do twardości 40-50 HRC, co zapobiega odkształceniom podczas intensywnego treningu lub użytkowania. Niskowęglowy stop zawiera chrom oraz molibden w wyniku czego baton jest także odporny na rozciąganie, zginanie i zrywanie.

W konstrukcji pałki zastosowano bezszwowe rury klasy CSB 12060 produkowane na zimno. Twarda powłoka niklowo-cynkowa cechuje się wysoką odpornością na ścieranie i uderzenie.

Rękojeść z elastycznego tworzywa o antypoślizgowej fakturze zapobiega wyślizgiwaniu się pałki podczas użytkowania. Obrotowa kabura ze szlufką na pas pozwala na wygodne przenoszenie batona w stanie złożonym lub rozłożonym.

ESP - EURO SECURITY PRODUCTS to czeski producent renomowanych akcesoriów do samoobrony. W jego ofercie można zaleźć najlepszej jakości: pałki teleskopowe, tonfy, paralizatory, gazy i szereg innych produktów;w do obrony osobistej skierowanych do służb mundurowych i cywili.

WYMIARY

  • Długość po rozłożeniu [mm]: 530
  • Długość po złożeniu [mm]: 210
  • Masa [g]: 427
10 Przedmioty

Opis

Masa [gram]
427 gram
Typ materiału
Stal
Materiał rękojeści
Guma
Długość po złożeniu
210 mm
Długość po rozłożeniu
530 mm

2 innych produktów w tej samej kategorii: