Lindbloms - Nóż Craftman's Knife Green - Stal Nierdzewna - 100 mm - VT-708

27,90 zł
Brutto

Nóż typu finka ze stali nierdzewnej.

VT-708, solidny, przeznaczony do ciężkich zadań uniwersalny nóż ze stałym ostrzem o konstrukcji Hidden Tang, który wytrzyma intensywne użytkowanie. Używany w myślistwie, wędkarstwie, do prac domowych oraz podczas wypraw outdoorowych. Craftman's Knife sprawdza się jako nóż dla przemysłu i dla rzemiosła. Bestseller, najlepszy stosunek ceny do jakości! Made in Sweden.

Nowoczesny design, precyzyjnie wykonany, lekki nóż szwedzkiej firmy Lindbloms Knives, klinga ze stali nierdzewnej.

Głownia - pełnowymiarowa o długości 100 mm, grubości 2.5 mm o profilu Drop Point. Wykonana z hartowanej w przedziale 57-59 HRC stali nierdzewnej. Powierzchnię klingi wykończono matową, nierefleksyjną powłoką.

Rękojeść - w jaskrawym ułatwiającym szybkie odnalezienie jasnozielonym kolorze. Pokryta teksturowanymi okładzinami wykonanymi z wytrzymałej termoplastycznej 3-warstwowej gumy. Profilowana rękojeść zapewnia pewny, bezpieczny chwyt. Nóż bardzo dobrze leży w dłoni, nie ślizga się, można nim łatwo operować w każdych warunkach. Dodatkowo palce dłoni chronione są przez jednoczęściowy jelec. W tylnej części chwytu powiększony otwór (lanyard hole) na linkę.

Pochwa - ultralekka plastikowa osłona z wysoką karbowaną rampą (od strony grzbietu klingi) ułatwia szybkie i bezpieczne dobycie noża jedną ręką. Mocowanie z uchwytem na guzik i na pas lub do oporządzenia umożliwia noszenie noża w pozycji pionowej.

Specyfikacja:


-Numer produktu- VT-708

-Rodzaj stali- Stainless Steel

-Długość głowni- 100.0 mm / 3.94"

-Grubość głowni- 2.5 mm / 0.10"

-Długość całkowita- 223.0 mm / 8.78"

-Waga- 103.0 g / 3.63 oz

-Rodzaj krawędzi tnącej- Plain (gładka)

-Typ głowni- Drop Point

-Rodzaj szlifu- Płaski skandynawski

-Materiał rękojeść- 3-layers Rubber

-Pochwa- Plastik

-Producent- Lindbloms Knives AB, Szwecja

9 Przedmioty

15 innych produktów w tej samej kategorii: