Cyfrowa luneta z noktowizorem - celownik TN-680C

2 399,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Zamknij

Cechy produktu:

DT-DS8X Cyfrowa luneta z noktowizorem firmy z tendencją czas, aktywnie dostosować ich rozwoju, aby zbudować o wysokiej wydajności profesjonalny cyfrowy dniem i nocą podwójnego przeznaczenia obserwacji, powrót za pomocą jednego przycisku do zera, własny adaptacyjne elektronicznych podziału (elektroniczny podziału i śledzenia); niskie oświetlenie zdolności adaptacyjnych jest silny, obraz wysokiej jakości, wysoka precyzja, Mogą być podwójnego zastosowania w dzień, jak i w nocy, stosunek jest duża, niewielka waga, wysoka wydajność kosztowa, itp. do dyspozycji gości jest również w dzień, jak i w nocy t kamery, filmy, GPS, bezprzewodowy bezprzewodowy dostęp do internetu skrzynię biegów i inne funkcje pomocnicze, w pełni zaspokoić potrzeby współczesnych ludzi "show", to jest optymalny wybór dla polowanie na zewnątrz.

Dane techniczne:

DT-DS8X

DT-DS85

Zasilanie

Akumulator litowy (CR123x3), USB-5 V

Do montażu

Naprawiono oprawe

Rozpraszanie mocy

<1.45 W (WiFi OFF)

Pojemność baterii

1500-2500 maH

Żywotność baterii

4-6 H

Powiększenia optyki

5X Ф42 FL = 50

Młyn (MOA)

1/8-1/2

Młyn zakres (MOA)

+/-13

Zero zestaw młyn (MOA)

+/-7.5

Zoom elektroniczny

4X

F numer

F1.3

MTF

150LP/mm

Zniekształcenia

0.5% Max

Zakres odległości

5 M-i infin;

Tryb regulacji

Instrukcja

Odległość uczniów

50mm

Przysłona okularu

8mm

Zakres dioptrii

+/-5

Przetwornik obrazu

CMOS

CMOS czułość

1x10-3 Lx

Rozdzielczość czujnika

1080 P

Wyświetlacz

480x480x3 OLED

Wytrzymałość na wstrząsy

> 1000G

Pojemność karty pamięci

1-64 GB Micro SD (szybka typu)


 

 Instrukcja obsługi:

1. Instalacja baterii

Obrócić pokrywę baterii w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, usunąć pokrywę baterii, niech trzy CR123 baterie w kierunku "+" elektrody pozycji w baterii wkład (P①) 。 obrócić pokrywę baterii w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, usunąć pokrywę baterii, i umieść trzy CR123 elektrody dodatnie, w baterii wkład (P. 1). A następnie trzy negatywne bieguny pokrywy baterii, są wskazał na trzy negatywne bieguny baterii kanister (P. 2). Śruby zęby pokrywę baterii i baterii kanister są wskazał na. Pokrywa baterii jest pchnął lekko. Pokrywę baterii obraca się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara w pierwszej kolejności. , Gdy śruba zęby są dopasowane, pokrywa baterii jest obracane zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż do momentu, gdy bateria pokrywa jest umieścić w miejscu. Twist, aż mocno. To potrzebne, aby trzymać pokrywę baterii, aby zmniejszyć tarcie między pokrywa baterii nici, gdy pokrywa baterii jest skręcone zgodnie z ruchem wskazówek zegara,

2. ON/OFF

Naciśnij przycisk "zasilania/Menu" przycisk, aby otworzyć maszyny. Ten produkt będzie trwa około 10-20 sekund, aby uruchomić maszynę. Po tym, jak system zaczyna, o wszczęciu postępowania wyświetlany jest ekran po pierwsze,, a następnie tryb ogldania jest bezpośrednio wjechały, jeśli maszyna ma karta pamięci, system będzie taśmie wideo automatycznie, gdy karta pamięci jest twój plik jest pełna, w dalszym ciągu wideo obejmie po raz pierwszy plików wideo. W trybie wideo, naciśnij krótko przycisk "OK", może zatrzymać nagrywanie wideo wideo. Jeśli otworzyć maszynę, a następnie włóż kartę pamięci, system będzie ponownie uruchomić 。 ze względu na ukryta konstrukcja, widz musi być lekko przesunąć do przodu przez maskę na oczy 。 w warunkach normalnego stanu pracy, naciśnij przycisk "zasilania/Menu" przycisk, aby zamknąć maszyny.

3. Instalacji

, Nakrętka blokująca cyfrowej celu zacisk mocujący jest skręcony w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara,

I mocowania gniazdo zacisk cyfrowej celu zacisk mocujący jest odpowiadała

Odbioru szyny prowadzącej. W dolnej części mocowania rowek chcesz naprawić zacisk jest przymocowany

Do górnej powierzchni odbioru szyny prowadzącej. , Nakrętka blokująca z mocowania osprzętu

Jest dokręcona zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby zakończyć instalację urządzenie do celowania.

 

4. Światło pomocnicze instalacji (opcjonalnie)

Jak zainstalować dodatkowego światła. Proszę odnieść się do "światło pomocnicze

Źródło instrukcje ".

5. Okular DostosowaćMent                                       

Podczas obserwacji obraz środowiska zewnętrznego, jeśli

Obserwuje się obraz nie jest jasne, to jest konieczne, aby dostosować okular

Widoczność i długość ogniskowej soczewki obiektywu. , Gdy

Okular jest regulowana, w razie jakichkolwiek wątpliwości bądź potrzeby kursor tylko. Obróć

Okular koło ręczne zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. , Gdy

Wyraźny obraz kursora obserwuje się, zatrzymać toczenia. Kompletny okular

Widoczność regulacji.

 

6. Dostosowanie złożony obiektyw

Jeśli w zakresie ochrony środowiska obraz nie jest wystarczająco jasne i okularu wizja została regulowana, długość ogniskowej soczewki obiektywu musi być regulowana. Podczas ustawiania ostrości obiektywu, w pierwszej kolejności należy wybrać obiekt, których należy przestrzegać,, a następnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara obrót celu koło ręczne, aż do momentu, gdy wyraźny obraz obraz jest przestrzegane, zakończyć cel ogniskowania obiektywu.

 

7. Obsługa Menu

Naciśnij przycisk "zasilanie/Menu" w operacji przycisk, aby wejść do menu ustawień.

W menu ustawienia, naciśnij przycisk w górę iw dół, aby zwrócić uwagę na odpowiednie menu

Opcje. Naciśnij przycisk "OK", aby wybrać ustawienia. Po ustawieniu się, prasy "zasilanie/Menu", aby

Wyjścia tryb ustawień.

Tryb: Tryb menu jest używany do ustawiania tryb pracy systemu.

Tryb koloru, czarny i biały tryb i tryb nocny. Kliknij w górę i

Dół strzałek, aby światło odpowiedniego trybu,, a następnie naciśnij przycisk "OK", aby potwierdzić wybór. Kolor tryb jest używany do jazdy dziennej lub silne oświetlenie. Najostrzejszy obraz można zaobserwować. W tryb night vision, system poprawia czułość czujnika. W tym samym czasie, skuteczne przepustowość widmowa jest zwiększona, aby osiągnąć najlepszy efekt widzenia w nocy.

 

Się w pozycji zerowej przez otoczenie:Pozycji zerowej wybrane jest ustawienie, aby skorygować odchylenie osi po skończonej instalacji wzroku, i może być również stosowane w celu skorygowania trajektorii odchylenie różnych odległości oglądania. Początkowe zero systemu jest fizyczne centrum systemu. Podczas korzystania z kierunku, aby przejść separatora, po dostosowaniu pozycji zerowej, wybierz opcję "Zero ustawienia", menu i wykonać się w pozycji zerowej ustawienia, system będzie nagrać bieżący granice pozycji pozycji zerowej, , A następnie granice linia będzie przeniósł się jako punkt odniesienia dla offset. zero zakres ustawień mieści się w zakresie do 15 dla fizycznego centrum ekranu wyświetlacza, i czterech kierunkach są odpowiednio w zakresie od 15. Ustawienie wykracza poza ten zakres jest nieważny i maksymalny zasięg wartość jest zapisane. system zresetować operacja może przywrócić zero bit początkowych bitów.

  

Jeden klucz do zera:Jeden klucz do zera jest używany, aby ustawić bieżący partycji pozycji zwrócony bezpośrednio do zera, w przypadku, gdy nie ma zero użytkowników danych, aby ustawić się w górę, klucz do operacji zerowej i podział będzie być, aby przejść do centrum fizyczne ekranu. Jeden klucz do operacji zerowej nie zmienia ustawienie zerowe.

 

Kompas elektroniczny:To menu jest używany do otwierania i zamykania azymutu i zanurzyć kąt wykrywania pola geomagnetycznego. Wybrać, aby otworzyć lub zamknięty, a potwierdzone, elektroniczny kompas będzie otworzyć lub przestać działać. (domyślny system elektroniczny kompas otworzyć). Po otwarciu elektroniczny kompas, upewnij się, że, możesz o nich nadmienić w recenzji testu,, gdy linia wzroku, aby otworzyć, staraj się, aby poziom kadłuba, DT-DS8X cyfrowe serii obserwacji jest DETYL optoelektroniczne firmy z tendencją czas, aktywnie dostosować ich rozwoju, aby zbudować o wysokiej wydajności profesjonalny cyfrowy dniem i nocą podwójnego przeznaczenia obserwacji, Powrót za pomocą jednego przycisku do zera, własny adaptacyjne elektronicznych podziału (elektroniczny dzielenia i śledzenia). w przypadku gdy kompas wyświetlanie danych na zielone (kolor i czarny i biały tryb) lub wyświetlania danych dla biały (night vision tryb), sugeruje, że pole magnetyczne kalibracji została zakończona. Prąd pola magnetycznego danych, jakie ukazują się w prawym górnym rogu ekranu, w dwóch rzędach, zgodnie z powyższym wiersz pokazuje pola magnetycznego nie znajduje się od strony morza (, na południowym zachodzie (: 320.5, 320.5 stopni celsjusza); następujące linia pokazuje kąt nachylenia, (U do dip 12.3 stopni, 12.3 D 25.1, 25.1 stopni)

 

Nagrywanie:Ta opcja jest używana, aby otworzyć lub zamknąć maszyny wbudowany mikrofon. System jest domyślnie wyłączona. Otwarte po nagrywania, wideo głos będzie być wprowadzane do pliku wideo w tym samym czasie.

 

Etykieta daty:To menu jest używany, aby otworzyć lub zamknąć informacje o czasie. Po tym, jak data otwarcia etykiety, wideo i plików zdjęć zwiększy czas znak wodny w czasie (po aktualizacji wzrośnie do przechowywania plików liniami znak wodny przełącznik).

 

Kursor mark:Kursor znak jest używany do drukowania krzyż znak do zapisywania plików wideo. Jeśli zestaw otwarty, krzyż znak będą wyświetlane w odtwarzania wideo.

 

GPS:To menu jest używany do otwierania i zamykania kanałów satelitarnych funkcji pozycjonowania, jest domyślnie zamknięte. Po otwarciu GPS, aby otrzymać pozycjonowania satelitarnego wyświetlania informacji (zdjęcia i filmy, dokumenty) zwiększy informacje o położeniu 。 jeśli potrzebujesz pozycjonowania satelitarnego, upewnij się, że, że ten widok nie jest zasłonięte, ekranowanie. Informacje o lokalizacji jest podzielony na dwa linia pokazuje w lewym dolnym rogu ekranu,, gdy system jest nie otrzymasz informacje o położeniu, ekran na dwie linie "-", gdy po otrzymaniu informacje o położeniu łącze w górę wyświetlacz wymiary: N 22.4433 stopni szerokości geograficznej północnej 22.4433 stopni; S 32.2235 stopni szerokości geograficznej południowej 32.2235 stopni; niższe wyświetlacz długość geograficzna: E 113.4632 stopni długości geograficznej wschodniej 113.4632 stopni; W 85.2325 stopni długości geograficznej zachodniej 85.2325 stopni

Bezprzewodowy dostęp do internetu:To menu jest używany, aby otworzyć lub zamknąć bezprzewodowy dostęp do internetu transmisji danych, jest domyślnie zamknięte. Otworzyć bezprzewodowy dostęp do internetu należy włożyć kartę pamięci, po otwarciu WiFi, dostępne mobilny terminal połączenia tego urządzenia. Sprzęt po połączenia, nie tylko można zobaczyć, to urządzenie jest przeniesiony do obrazu w czasie rzeczywistym, i może to wyposażenie niezbędne do sterowania w czasie rzeczywistym. , Gdy naciśnij przycisk "OK", system wyłączy się automatycznie bezprzewodowy dostęp do internetu, przełącznik do maszyny stan pracy. (Uwaga:, Gdy chcesz otworzyć WiFi, należy użyć akumulator bateria litowa <napięcie powyżej 3.5 V> lub zasilacz USB)

Ustawienia języka: To menu jest używany do ustawiania systemu bieżącego języka; istnieją 10 rodzaje język opcji do wyboru, domyślny dla chiński uproszczony. Przy wyborze do właściwego języka i potwierdzenia, zmiany w systemie wszystkie opcje menu dla bieżącego języka.

 

Czas/data: To menu jest używany do kalibracji aktualny czas, wprowadź czas/data menu, naciśnij lewy i prawy klawisz wyboru potrzebne, aby ustawić datę/czas, zgodnie z za pomocą klawiszy strzałek w górę iw dół, aby dostosować wartości, kliknąć przycisk "OK", aby wrócić.

 

Formatowanie: To menu jest używany, aby sformatować kartę pamięci, wybierz i potwierdzić format, wewnątrz karty pamięci wszystkie treści zostaną usunięte.

 

Ustawienia fabryczne:To menu jest stosowany w celu przywrócenia początkowej konfiguracji

Produktu, po tym, jak przywrócić ustawienia fabryczne, zanim wszystkie ustawienia

Zostały odzyskane.

 

Informacje o wersji: Ta lista jest używany do wyświetlania tego produktu

Informacje o wersji oprogramowania.

8. Zasilanie USB

Ten cyfrowy wskazując obsługuje zewnętrzne zasilanie, i mogą być produkowane przez Micro USB zasilania. , Jeżeli śpią na zewnętrzne zasilanie, usuń, które nie nadają się do ponownego naładowania baterii. , Zewnętrzne zasilanie zakres napięcia wynosi 5 V energii elektrycznej. Zewnętrzne zasilanie 5 v zakres napięcia, dostępne urządzenie ładujące źródła zasilania, aby widok 。 w przypadku korzystania z zasilacz USB, otworzyć wielofunkcyjny pokrowiec; włóż Micro USB USB bloku. Uwaga nie jest przeciw, w celu, aby uniknąć uszkodzenia produktu.

 

9. Wyjście HDMI hd

Ten cyfrowy celem jest wyposażony w wysokiej rozdzielczości wyjście wideo HDMI, włóż

Micro HDMI linii interfejs HDMI maszyny, można wyprowadzić o wysokiej rozdzielczości

Wideo. Jak pokazano na rysunku (4) gdy wyjście wideo o wysokiej rozdzielczości, wyświetlacz wewnętrzny

Wyłączy się automatycznie, 。

 

10. Wideo Nagrywanie

Ten cyfrowy ponowne skanowanie wbudowany hd nagrywanie wideo, jeśli wideo potrzeby prosimy o wkładka

Karty Micro SD. W tryb wideo jest w normalnym wzroku. Góry po lewej stronie

Ekran ma VCR ikona. Gdy klucz rozpoczyna nagrywanie, i nagrywania wideo,

Nie będzie czerwone kropki miga na ekranie. Oznacza to, że prąd jest, że nagrywane. Wideo pokaże długość filmu czas. (Uwaga: W przypadku, gdy napięcie akumulatora jest poniżej 2.5 V, <zwykłych baterii> lub niższe niż 3.5 V <z akumulatora litowego>, system automatycznie zatrzymać nagrywanie wideo wideo i zabrania operacji ponownie)

 

11.Robienia zdjęć

W normalny widok w trybie wideo (stop), długie naciśnięcie (10sec) przycisk "OK", aby wprowadzić tryb obrazu. W tryb zdjęć ekranu, aby po lewej stronie pytanie w przypadku ikona kamery. Zdjęcie krótkim naciśnij przycisk "OK", naciśnij przycisk czasu,, weź tylko jedno zdjęcie, czy wiesz już, że można znaleźć czas otwarty menu ustawień informacje, zdjęcia będą zwiększyć czas znaku wodnego. , Aby robić zdjęcia, jest To konieczne, aby włożyć kartę pamięci. (Uwaga: Fotografia jest zabronione, gdy napięcie akumulatora jest niższe niż 2.5 V <zwykłych baterii> lub mniej niż 3.5 V <akumulator bateria litowa>)

 

12. Odtwarzanie

W tryb zdjęć, długie naciśnięcie (10sec) przycisk "OK", aby wprowadzić tryb odtwarzania, w trybie odtwarzania. Naciśnij przycisk "OK", aby rozpocząć odtwarzanie, i naciśnij przycisk "OK" przycisk ponownie, aby zatrzymać odtwarzanie. Krótkie naciśnięcie za pomocą klawiszy strzałek w górę iw dół, aby zwrócić się do przodu i do tyłu. Krótkie kliknięcie za pomocą klawiszy strzałek w lewo iw prawo, szybkie przewijanie do przodu i szybko powrócić bieżące wideo odtwarzania. w trybie odtwarzania, długie naciśnięcie (10sec) przycisk "OK", aby powrócić do normalnego wzroku tryb (tryb wideo).

 

13. Elektronów mnożenia

W normalnym wzroku tryb, naciśnij klawiszy strzałek w prawo iw lewo, aby wejść do zoom elektroniczny tryb. , Gdy słowo "Z: x1.0" jest wyświetlane, wskazuje się, że zoom elektroniczny regulacja może być wykonana. W tym czasie, naciśnij krótko, za pomocą klawiszy strzałek w górę iw dół może zmienić elektronów pomnożenie stawki. Strzałka w górę, zwiększa elektronów mnożenie, w dół kierunku kluczowych zmniejsza elektronów mnożenia. Szybkość zmian jest 0.1 razy na czas, a maksymalna to 4 razy. , Gdy przystanek mnożenia pracy przekracza 10 sekund, system automatycznie zablokuje po kursie bieżącym i wyjść z tryb powiększenia.

Uwaga:W celu zapewnienia, możesz o nich nadmienić w recenzji mającymi na celu, zoom elektroniczny występuje. W poprzek linii wzroku jest automatycznie korygowana zgodnie z do powiększenia i aktualnej pozycji w poprzek linii wzroku, ale stosunek ceny do jakości ”w pozycji kursora pozostaje bez zmian.

 

14.Z okazji ukończenia szkoły przym.

Cyfrowy kierowania jest cyfrowy wyświetlacz OLED, podział i zakres regulacji wynosi +/-25 kraty, każdy kontroli to piksel. W kierunku pionowym i poziomym, zakres regulacji jest dokładnie taka sama jak w przypadku korekty. w rzeczywistego wykorzystania, ruch podziału kursora może być regulowana przez górną i dolną/w lewo i prawo klucze. Po wejściu w ukończeniu studiów regulacji, krótkie naciśnięcie strzałka klucz dla każdego, kursor porusza się o jeden piksel. (elektron pomnożenie w 1.0X), łączna liczba ruchomych figurek będzie wyświetlany na ekranie. Liczba wyświetlana jest przesunięcie wartość prądu pozycji kursora i zero bit. włączyć się i skręcić w prawo jest "+", a następnie skręcić w lewo i skręcić w dół jest "-", długie naciśnięcie za pomocą klawiszy strzałek, aby przyspieszenia ruchu. Dla elektronów pomnożenie ponad 1X, naciśnij klawisz strzałki dla każdego, liczba mobilnych cyfry jest taki sam, jak w przypadku 1.0X, ale odległość rzeczywisty ruch różni się w zależności od różnych ceny. ale, pozycja kursora odpowiednie do celu nie zmienia się wraz z elektronów mnożenia stawki.

 

15. Funkcją widzenia w nocy

Ten cyfrowy celem jest wsparcie na dzień i na noc. W ciągu dnia w użyciu, tryb koloru może być używany do obserwowane cele bardziej prawdziwe i jasne. W celu osiągnięcia jak najlepszych dzień efekt, nie należy otwierać osłona obiektywu. W celu, aby zmniejszyć efekt silne światło na wysokiej czułości przetwornik obrazu. w ramach normalnej obserwacji tryb, naciśnij przycisk "zasilania/Menu" przycisk, aby przejść do trybu menu. Kliknij w górę/w dół przycisk, aby zwrócić uwagę na "mode" menu, i przycisk "OK", dostaje się do ustawienie trybu. Naciśnij przycisk w górę/w dół kierunku klucz ponownie, wybierz tryb, który chcesz, potwierdzić "OK" klucz, wejść w tryb, który chcesz, i a następnie naciśnij przycisk zasilania/Menu, aby wyjść z ustawienia. Ponieważ cyfrowy ukierunkowanych na wykorzystuje bardzo czuły czujnik CMOS, można również uzyskać bardzo dobre widzenie w nocy w nocy. W nocy czujnik jest bardziej wrażliwe, gdy jest używany w nocy. W ramach starlight środowiska, możemy osiągnąć pożądany obserwacji efekt. Proszę otworzyć osłona obiektywu w nocy.

 

Zauważyć:

1. Kalibracja kompasu
Proszę umieścić produkt w poziomie, gdy włączeniu silnika. Należy skalibrować elektroniczny kompas zgodnie z elektronicznym kalibracja kompasu przed rozpoczęciem.

2. Odporne na wilgoć
Konstrukcja tego night vision produkt ma funkcję wodoodporny, jego wodoodporny zdolność jest do IP67 (opcjonalnie), ale w perspektywie długoterminowej wilgotnym środowisku będzie również powoli erozji produktu, powodując uszkodzenie produktu, więc proszę przechowywać produkt w suchym środowisku.

3. Ten produkt jest wysoka precyzja fotoelektryczne produktu. Proszę wziąć instrukcje ściśle zgodnie z instrukcjami. , Gdy nie jest używany przez długi czas, proszę wyjąć baterię, i zachować produkt w suchym, wentylowane i fajne ochrony środowiska naturalnego, i zwrócić uwagę na cieniowania, odporna na kurz i odporność na wstrząsy.

4. Nie należy demontować i naprawić produkt podczas użytkowania, lub, jeśli jest to uszkodzone w wyniku niewłaściwego użytkowania. Proszę kliknąć na link „ pokaż dane kontaktowe "dystrybutora bezpośrednio,, .

1 Przedmiot