Najczęściej kupowane

Ostrzałka Lansky QuadSharp QSHARP

Nowy produkt

Lansky QuadSharp to doskonała ostrzałka firmy Lansky

Więcej szczegółów

71,46 zł

Więcej informacji

Lansky QuadSharp QSHARP to zmodernizowana wersja popularnej ostrzałki PS-MED01, umożliwiająca ostrzenie pod 4 stałymi kątami przy użyciu węglika wolframu oraz ceramiki.

Osełka ma niewielkie wymiary oraz solidną metalową konstrukcję, dzięki czemu może nam towarzyszyć podczas każdej formy aktywności outdoorowej.

QuadSharp QSHARP ma 5 stref ostrzenia (4 z węglika wolframu, 1 z ceramiki), umożliwiające ostrzenie wstępne oraz polerownie noży zarówno z ostrzem gładkim, jak i ząbkowanym.

Osełki V z węglika wolframu mają kąty stałe: 17°, 20°, 25° oraz 30°, dzięki czemu możemy ostrzyć noże o różnych kątach krawędzi tnacej i zastosowaniu np. kuchenne, scyzoryki, noże edc, noże myśliwskie i survivalowe, a także narzędzia outdoorowe.

Na korpusie znajduje się także wąski pręcik ceramiczny o gradacji fine, służący do finalnego ostrzenia krawędzi ząbkowanej Zaczep w obudowie umożliwia plecenie linki lub ozdobnego oplotu z paracordu.

Lansky QuadSharp QSHARP to wydajna i prosta w obsłudze ostrzałka, która przyda się każdemu posiadaczowi noża pod namiotem, podczas wypadu do lasu, na rybach lub podczas polowania. 

Opinie

Napisz opinię

Ostrzałka Lansky QuadSharp QSHARP

Ostrzałka Lansky QuadSharp QSHARP

Lansky QuadSharp to doskonała ostrzałka firmy Lansky

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku