Najczęściej kupowane

Nóż ratowniczy ESP z gładkim ostrzem

Nowy produkt

Doskonały nóż firmy ESP

Więcej szczegółów

88,54 zł

Więcej informacji

Nóż ratowniczy ESP z gładkim ostrzem to profesjonalne narzędzie stworzone dla służb mundurowych, ratowników medycznych oraz cywilnych użytkowników, którzy chcą rozbudować swój zestaw edc.

ESP EK-01 to nóż składany o unikalnej konstrukcji, łączącej cechy standardowego noża, przecinaka do kajdanek tekstylnych i pasów bezpieczeństwa oraz narzędzia do awaryjnego rozbijania szyb.

Nóż ma gładkie ostrze o długości 100 mm wykonane ze stali nierdzewnej 440A, która cechuje się wysoką odpornością na korozję i wykruszenie, łatwą do ostrzenia oraz dobrze trzymającą ostrość roboczą.

Klingę pokryto powłoką PVD (powłoka z fazy gazowej), która zmniejsza zużycie oraz zapewnia dodatkową ochronę przed korozją. Rozłożone ostrze jest pewnie blokowane za pomocą sprawdzonego mechanizmu liner-lock, który można wygodnie obsługiwać kciukiem.

Rękojeść noża tworzą okładziny z wytrzymałego poliamidu PA66. Drobne teksturowanie oraz ergonomiczny profil rękojeści zapewniają stabilny chwyt oraz łatwość operowania nożem co jest szczególnie ważne w przypadku pracy służb mundurowych oraz ratunkowych.

Klips służący do mocowania noża w kieszeni lub oporządzeniu został częściowo osadzony w chwycie, dzięki czemu praktycznie nie wystaje na zewnątrz, co wpływa na wygodę użytkowania. Nóż można zamocować do plecaka lub kamizelki za pomocą metalowego kółka.

ESP EK-01 zotał wyposażony w zbijak do szyb (końcówka z węglika wolframu) oraz wielofunkcyjny przecinak pozwalający na szybkie rozcięcie odzieży, pasów bezpieczeństwa oraz kajdanek tekstylnych. Specjalny kształt ostrza chroni przed przypadkowym zranieniem poszkodowanego.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nóż ratowniczy ESP z gładkim ostrzem

Nóż ratowniczy ESP z gładkim ostrzem

Doskonały nóż firmy ESP

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku