Najczęściej kupowane

Nóż ratowniczy ESP z gładkim ostrzem

Nowy produkt

Doskonały nóż firmy ESP

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

88,54 zł

Więcej informacji

Nóż ratowniczy ESP z gładkim ostrzem to profesjonalne narzędzie stworzone dla służb mundurowych, ratowników medycznych oraz cywilnych użytkowników, którzy chcą rozbudować swój zestaw edc.

ESP EK-01 to nóż składany o unikalnej konstrukcji, łączącej cechy standardowego noża, przecinaka do kajdanek tekstylnych i pasów bezpieczeństwa oraz narzędzia do awaryjnego rozbijania szyb.

Nóż ma gładkie ostrze o długości 100 mm wykonane ze stali nierdzewnej 440A, która cechuje się wysoką odpornością na korozję i wykruszenie, łatwą do ostrzenia oraz dobrze trzymającą ostrość roboczą.

Klingę pokryto powłoką PVD (powłoka z fazy gazowej), która zmniejsza zużycie oraz zapewnia dodatkową ochronę przed korozją. Rozłożone ostrze jest pewnie blokowane za pomocą sprawdzonego mechanizmu liner-lock, który można wygodnie obsługiwać kciukiem.

Rękojeść noża tworzą okładziny z wytrzymałego poliamidu PA66. Drobne teksturowanie oraz ergonomiczny profil rękojeści zapewniają stabilny chwyt oraz łatwość operowania nożem co jest szczególnie ważne w przypadku pracy służb mundurowych oraz ratunkowych.

Klips służący do mocowania noża w kieszeni lub oporządzeniu został częściowo osadzony w chwycie, dzięki czemu praktycznie nie wystaje na zewnątrz, co wpływa na wygodę użytkowania. Nóż można zamocować do plecaka lub kamizelki za pomocą metalowego kółka.

ESP EK-01 zotał wyposażony w zbijak do szyb (końcówka z węglika wolframu) oraz wielofunkcyjny przecinak pozwalający na szybkie rozcięcie odzieży, pasów bezpieczeństwa oraz kajdanek tekstylnych. Specjalny kształt ostrza chroni przed przypadkowym zranieniem poszkodowanego.

Opinie

Napisz opinię

Nóż ratowniczy ESP z gładkim ostrzem

Nóż ratowniczy ESP z gładkim ostrzem

Doskonały nóż firmy ESP

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku