Najczęściej kupowane

Marki Jest 20 marek

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
 • Diana

 • Evanix

  Firma Evanix jest producentem wiatrówek PCP znajdującą się w TOP 3 na świecie. Firma ta jest jedna z najszybciej rozwijających się oraz stawiających na innowacje. To właśnie ona, ma na swoim koncie stworzenie jedynego na rynku karabinku półautomatycznego, który wykonane są na mocnych podzespołach, a sam system półautomatyczny działa płynnie i niezawodnie. Karabinki firmy Evanix uważane są za jedne z najmocniejszych na rynku światowym.

 • Fenix

  Fenix to jeden z największych na świecie producentów latarek LED, sprzedawanych w ponad 100 krajach na całym świecie. Firma została założona na początku 2004 roku, przez grupę młodych ambitnych ludzi, którzy postawili sobie za cel, stworzenie wysokiej jakości latarki, pozbawionej ograniczeń i słabych stron. 

  Już od 2005 roku cechują się one kompaktową budową oraz mocnym strumieniem światłą i stanowiła przełom w historii firmy. Od tego czasu Fenix konsekwetnie podbija światowe rynki i utrwala swoją pozycję lidera branży oświetlenia przenośnego. Fenix także jako pierwsza firma w Chinach, wdrożyła standardy ANSI, co dodatkowo umocniło jej wizerunek oraz zaufanie użytkowników. 

 • FX AIRGUNS

 • H&N Sport

  Współcześnie śruty marki H&N uważana są jedne z najlepszych na świecie, wyróżniają się one doskonałą precyzją i powtarzalność trajektorii lotu, dzięki czemu są powszechnie używane przez strzelców sportowych na całym świecie. Producent oferuje śruty w popularnych kalibrach 4 mm, 5 mm, do każdej formy strzelectwa tj. do rekreacji, strzelań precyzyjnych oraz polowania.

 • Hatsan

  Hatsan to popularny w Polsce i Europie producent wiatrówek łamannych i karabinków pneumatycznych, cenione za możliwości tuningowe oraz świetny stosunek jakości do ceny. W bogatej ofercie tureckiego producenta dominują wiatrówki klasycznie łamane, wiatrówki z dolnym naciągiem oraz karabinki Vortex oparte na sprężynie gazowej. Drugą liczną grupę stanowią wiatrówki PCP, który ma w swojej ofercie takie bestseller jak: Hercules, AT44, BT65, oraz Galatian
 • JSB Match Diabolo

  Precyzja oraz jakość to najważniejsze cechy produktów JSB osiągnięte dzięki unikalnej technologii stosowanej podczas produkcji. Przywiązanie uwagi do detali oraz stosowanie najnowszych technologii odróżniają markę JSB od innych produktów dostępnych na rynku, dając niemal 100% pewność wysokiej jakości nabywanego śrutu. Produkty JSB są znane i cenione na całym świecie dzięki swej doskonałej jakości, są dostępne w 32 krajach. 

  Uważany za najlepszy śrut produkowany do precyzyjnego strzelectwa sportowego oraz rekreacyjnego. Przy użyciu śrutów firmy JSB wielokrotnie uzyskiwano medalowe miejsca podczas mistrzostw oraz olimpiad sportowych.

  Śrut czeskiej firmy JSB, charakteryzujący się najwyższą możliwą precyzją oraz doskonałą jakością wykonania. Dzięki temu systematycznie podbija on inne rynki - w tym bardzo wymagający rynek niemiecki i angielski. Z powodzeniem jest używany na zawodach FT i HFT. 

 • Lansky

  Lansky to amerykańska firma założona w 1979 roku przez Arthura Lansky’iego Levine’a. Specjalizuje się w produkcji profesjonalnych ostrzałek i systemów do ostrzenia noży. Od samego początku firma dostarczała rozwiązań, które cieszą się popularnością niezmiennie aż do dziś. Z produktami marki Lansky, Twoje noże mogą liczyć na profesjonalne i prawidłowe ostrzenie. Ty masz natomiast pewność, że ich ostrość będzie perfekcyjna.

 • Nielsen Specialty Ammo

  Nielsen Specialty Ammo to producent wysokiej jakości śrutów cenionych przez wielu producentów wiatrówek PCP. Łącząc w sobie pustą przestrzeń z miękkim ołowiem i znaczącą wagą zapewniają nie spotykaną precyzję i prędkość wylotową.

 • NXG

  Firma NXG jest doskonale znana w świecie pasjonatów strzelectwa, głównie ze względu na najwyższą jakość wyrobów, które charakteryzują się wieloletnią trwałością i odpornością na najbardziej intensywne użytkowanie.

 • PARD

  Shenzen Pard Technology Limited to profesjonalna firma noktowizyjna .Tym co najbardziej przyciąga zwolenników firmy Pard jest wysoka jakość produktów idąca w patrze z ich niską ceną. Znakiem rozpoznawalnym firmy są znakomicie odebrane serie noktowizorów NV 007 i NV008 cenione zarówno przez entuzjastów polowania i podróżników gdyż pozwalają na doznawanie w niespotykanym do tej pory wymiarze. 

 • RazorGun

  RazorGun to producent wiatrówek pistoletowych  wzorowanych na znanych modelach broni palnej oraz wysokiej jakości amunicji. Korzystna cena i wysoka jakość wykonania, te cechy definiują produkty marki RazorGun. Dzięki temu, początkujący strzelcy, mogą pozwolić sobie na własny sprzęt, nie dysponując przy tym pokaźnym budżetem. Niezawodna konstrukcja i atrakcyjny design  gwarantują, że RazorGun będzie zakupem, który nie dość, że nie znudzi się szybko to może stanowić wstęp do świata strzelectwa rekreacyjnego i sportowego

 • Umarex

   Mottem marki Umarex jest „Patrząc naprzód”, doskonale oddaje to charakter produktów tego producenta. Ten niemiecki producent wiatrówek, replik broni   i akcesoriów do samoobrony to jeden z europejskich liderów branży,od zawsze  stawia on na innowacyjność i dbałość o najwyższą jakość swoich produktów. Znajduje to odzwierciedlenie w ogromnej rzeszy zwolenników produktów Umarex. Witaj w świecie który tworzy Umarex, wśród strzelców wiatrówkowych, airsoftowych, łuczników oraz pasjonatów outdooru i survivalu.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Śledź nas na Facebooku