Luneta Vogler Optik 3-9x56EG

174,99 zł
Brutto

Vogler Optik to firma produkująca wysokiej jakości celowniki optyczne 

Zamknij

Budowa

Lunety wykonywane są na precyzyjnych urządzeniach CNC. Wzmocniony tubus 30mm, wykonany jest z jednego kawałka lekkiego aluminium lotniczego o matowym wykończeniu które zapewnia odporność na wstrząsy oraz zarysowania.

Długość lunety to 318 mm a waga wynosi 510 gramów co sprawia że luneta jest niesamowicie lekka i nie obciąża zbytnio wiatrówki na której jest zamontowana. 

Innowacyjne wieżyczki służące do regulacji pracują płynnie, dzięki czemu bez najmniejszych problemów będziemy wstanie wyzerować swoją lunetę nawet w trudnych warunkach. Wieżyczki te wyposażone są w wytrzymałe elementy wewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej, pozwalają nam na ciągłą regulację.

Soczewki

Vogler Optik wyposażył produkowane przez siebie lunety w niesamowitej jakości soczewki. Jasnośćostrość oraz rozdzielczość obrazu są dla projektantów priorytetem jeśli chodzi o zbudowanie profesjonalnej lunety.

Precyzyjne uszczelnienie oraz wypełnienie optyki azotem całkowicie eliminuje problem wewnętrznego parowania soczewek dzięki czemu luneta jest odporna na deszcz, śnieg i zanurzenia w wodzie. 

Siatka Mil Dot SFP MOA  pozwala na szybka korektę strzału, a krzyż znajduje się w drugim planie. Zakres powiększeń od 3x do 9x sprawia że luneta ta idealnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. 

Układ optyczny został wyposażony w krzyż łączący typu Balistic ułatwiający celowanie przy bocznym wietrze i różnicy wysokości między strzelcem a celem. Luneta posiada podświetlenie krzyża celowniczego w kolorze czerwonym oraz zielonym. Dla obu kolorów można ustawić pokrętłem pięć poziomów jasności dostosowując tym celownik do pory dnia i warunków pogodowych. który ułatwia oddawanie precyzyjnych strzałów w trudniejszych warunkach. 

W zestawie:

- Luneta Vogler Optik 3-9x56EG 

- Montaż pasujący na szynę 11 mm

- Imbus

- Bateria

- Instrukcja

- Szmatka do przecierania szkieł

7 Przedmioty

Opis

Długość (mm)
315
Zakres Powiększenia (x)
3-9
Średnica tubusu (mm)
1"
Podświetlenie
Tak ( czerwony, zielony)
Typ siatki
Mil-Dot

16 innych produktów w tej samej kategorii: