Luneta celownicza Vogler Optik PREMIUM 3-9x40

129,99 zł
Brutto

Vogler Optik to firma produkująca wysokiej jakości celowniki optyczne 

Zamknij

Vogler Optik to firma produkująca wysokiej jakości lunety celownicze. Luneta celownicza Vogler Optik PREMIUM 3-9x40 reprezentuje mocno limitowaną edycję Voglera o nazwie Premium. Pochodzące z nowej linii produkty są wykonane w znacznie lepszej jakości od poprzednich modeli, zwłaszcza w aspekcie odporności na wstrząsy. Dodatkowo, poprawiono jakość szkieł co pozytywnie wpłynęło na widzialny przez lunetę cel. 

Budowa

Lunety wykonywane są na precyzyjnych urządzeniach CNC. Wzmocniony tubus 30mm, wykonany jest z jednego kawałka aluminium lotniczego 6061 - T6 dzięki temu gwarantuje wytrzymałość na odrzutkorozjęuszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania.

Długość lunety to 310 mm a waga wynosi 345 gramów co sprawia że luneta jest niesamowicie lekka i nie obciąża zbytnio wiatrówki na której jest zamontowana. 

Innowacyjne wieżyczki służące do regulacji pracują płynnie, dzięki czemu bez najmniejszych problemów będziemy wstanie wyzerować swoją lunetę nawet w trudnych warunkach. Wieżyczki te wyposażone są w wytrzymałe elementy wewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej, pozwalają nam na ciągłą regulację.

Soczewki

Vogler Optik wyposażył produkowane przez siebie lunety w niesamowitej jakości soczewki. Jasnośćostrość oraz rozdzielczość obrazu są dla projektantów priorytetem jeśli chodzi o zbudowanie profesjonalnej lunety.

Precyzyjne uszczelnienie oraz wypełnienie optyki azotem całkowicie eliminuje problem wewnętrznego parowania soczewek dzięki czemu luneta jest odporna na deszcz, śnieg i zanurzenia w wodzie. 

Siatka 4A SFP  pozwala na szybka korektę strzału, a krzyż znajduje się w drugim planie. Zakres powiększeń od 3x do 9x sprawia że luneta ta idealnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. 

W zestawie:

- Luneta celownicza Vogler Optik PREMIUM 3-9x40

- Imbus

- Ściereczka do przecierania szkieł

- Montaż na szynę 11m 

20 Przedmioty

Opis

Zakres Powiększenia (x)
3 - 9
Średnica tubusu (mm)
25.4 mm
Obiektyw / Średnica soczewki (mm)
40 mm
Minimalna paralaksa (m)
10 m
Maksymalna paralaksa
Nieskończona
Odstęp oka od instrumentu optycznego
70 - 85 mm
Typ Krzyża Celowniczego (siatka)
4A SFP Mil Dot
Waga (gram)
345 gram
Długość całkowita (mm)
310 mm
Zastosowanie (przeznaczenie)
Strzelectwo rekreacyjne / Strzelectwo sportowe

16 innych produktów w tej samej kategorii: