Najczęściej kupowane

Latarka Taktyczno Wojskowa GENETIC

12

Nowy produkt

Najmocniejsza latarka GENETIC, wyposażona w port USB.

Więcej szczegółów

130,00 zł

Więcej informacji

Nowość na rynku europejskim!

Najnowszy model wielofunkcyjnej latarki taktyczno wojskowej renomowanej zachodniej marki GENETIC SYSTEM, która została dodatkowo wyposażona w najnowszy sterownik RFX V.  W zestawie znajduje się wbudowany akumulator o pojemności 25000mAh.

Jest to najmocniejsza latarka tego rodzaju dostępna w sprzedaży z najnowszej generacji diodą CREE w wersji L4 U4, wraz z najnowszym sterownikiem RFX VMOC 200000W / 250000Lumen. Latarka posiada port ładowania USB, co umożliwia ładowanie akumulatora przez standardowy port USB, lub mircoUSB.

Latarka wyposażona jest w trzy potężne diody najnowszej generacji XM-L4 U4 o mocy 200000W, oraz zasięgiem przy pełnym naładowaniu nawet do 1000m ! Jest to dioda półprzewodnikowa na sterowniku RFX V, która z łatwością oślepi każdego człowieka lub każde zwierze.

Latarka świeci jak halogen !

Latarka wyposażona jest w 3 funkcje świecenia.

  • 100% światła
  • 50% światła
  • światło alarmowe SOS

Jej powierzchnia ma strukturę antypoślizgową. Latarka świetnie nadaje się do użytku domowego, przez grotołazów, w oddziałach specjalnych, w jednostce GROM, przez komandosów, w ratownictwie, jak też może być używany przez profesjonalne służby min. WOPR, TOPR, GOPR.

Producent latarek renomowanej firmy GENETIC posiada legalne kopie latarek wojskowych KINGSTON USA Ltd, dla której jest również producentem podzespołów.Latarka posiada obudowę ze stopu aluminium lotniczego T808, najmocniejszego stopu dostępnego na rynku.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Latarka Taktyczno Wojskowa GENETIC

Latarka Taktyczno Wojskowa GENETIC

Najmocniejsza latarka GENETIC, wyposażona w port USB.

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku