• Wyprzedaż!
  • -15%

Latarka taktyczna Sofirn SF47T 1500lm 1100m

379,00 zł Zniżka 15%
322,15 zł
Brutto
lub 10 x 32.215 Raty 0%

Solidna wytrzymałą latarka taktyczna Sofirn SF47T mocy 1500lm i zasięgu ponad 1km

Natychmiast

SF47T to solidna latarka taktyczna (T - Thrower - wieża) Udany krok w kierunku diod LED firmy Osram.  W efekcie otrzymujemy ciekawą i zgrabną średniej wielkości latarkę do poszukiwań, polowań i wielu innych zastosowań.  Jest to właściwe narzędzie, jeśli potrzebujesz długiej wiązki do 1100m ANSI,  tj. 300m do 400m w zasięgu wzroku.  Wyróżniającymi cechami SF47T są: buckdriver o stałym prądzie 7A, format 21700, wykorzystanie najnowszego emitera KW CULPM1.TG ("Boost HX") firmy Osram oraz znacznie poprawiona regulacja termiczna (ATR). Potrafi sprecyzować swoją temperaturę dzięki czemu szybko ustala wydajność wyjściową automatycznie obniżając lub zwiększając jasność, w celu uniknięcia niepożądanych sytuacji. SF47T ma typowy kształt i koncepcję innych taktycznych latarek z podwójnym włącznikiem używa jednak nowego, zaawansowanego formatu 21700, który zyskuje na większej pojemności/czasie pracy, ale także na lepszej obsłudze dotykowej, lepszych proporcjach pomiędzy główką a rurką, jak również lepszym wyważeniu wagi w dłoni.

Budowa

Latarka Sofirn SF47T o długości 247,5mm wykonana jest z stopu aluminium wysokiej klasy lotniczego 6061 i pokryta twardą anodyzacją dzięki czemu jej waga to zaledwie 315 gramówStalowa koronka wraz z soczewką z hartowanego szkła, może posłużyć do rozbijania szyb, ma również zastosowania samoobronne, ale również chroni przed upadkami z wyższej wysokości. Wykonanie antyścierne zapewniają mocny i stabilny chwyt, a przemyślana geometria zapobiega uszkodzeniom oraz jak najlepszej wymianie cieplnej. SF47T ma typowy kształt i koncepcję latarek taktycznych z podwójnym włącznikiem, używa jednak nowego zaawansowanego formatu co zyskuje na lepszej obsłudze dotykowej, lepszych proporcjach pomiędzy główką a rurką, jak również lepszym wyważeniu wagi w dłoni. Wystający przełącznik boczny jest łatwiejszy do odnalezienia w ciemności i ma ulepszony punkt nacisku. Głowica ma lekko krenelażowaną ramkę czyli odpowiednio zakończone zwieńczenie dla celów taktycznych. W środku znajduje się głęboki reflektor SMO z najnowszym emiterem Osrama "Boost HX". Latarkę można łatwo rozebrać na trzy części: głowicę, tubę i nasadkę.  Gwinty są dobrze wykonane i działają płynnie.

Dioda oraz układ optyczny

Sofirn SF47T wyposażona jest w diodę LED OSRAM KW CULPM1.TG 25W, która emituje maksymalny strumień światła 1500Lumenów na dystansie 1102m. W latarce zastosowana jest soczewka o wysokiej transmisji światła, dzięki temu strumień światła jest równomiernie i szeroko rozproszonySF47T wykorzystuje buckdriver z regulacją stałego prądu.  Ten rodzaj sterownika jest właściwym wyborem dla nowej generacji diod LED, takich jak Boost HX firmy Osram, ponieważ efektywnie konwertują one (zbyt wysokie) napięcie baterii na znacznie niższe napięcie diody (Vf).

Zasilanie

Latarka ta zasilana jest za pomocą dwóch oryginalnych akumulatorów litowo-jonowych 21700 5000 mAh. Uzyskujemy większą pojemność co związane jest ściśle z wydłużonym użytkowaniem. W zestawie otrzymujemy ładowarkę na dwa akumulatory (wejście 5A 2A, wyjście 1A każde) wraz kablem USB.

Odwrotna polaryzacja zapewnia 100% ochronę przed nieprawidłową instalacją baterii/akumulatora

Tryb pracy

Latarka SF47T posiada klasyczny interfejs użytkownika.  Można wybrać jedną z dwóch grup trybów: "Outdoor" i "Tactical".  Obie grupy trybów mają wspólne dedykowane tryby krokowe.

Latarka posiada 8 trybów pracy:

- Księżycowy

- Niski

- Średni

- Wysoki

- Turbo

- Stroboskop

- SOS

- BEACON

Zastosowanie

- Służby mundurowe

- Służby specjalne

- Reflektor poszukiwawczy

- Samoobrona

- Polowanie

- Wędkarstwo

- Trekking

- Turystyka

W zestawie

- Latarka Sofirn SF47T

- Ładowarka na dwa akumulatorki

- Dwa oryginalne akumulatory Sofirn 21700 5000 mAh

- Dwa o-ringi

- Kabel USB

- Oryginalne pudełko

- Instrukcja obsługi

- Gwarancja 2 lata

- Paragon/Faktura Vat

19 Przedmioty

Opis

Waga
315 gramów (bez baterii)
Długość całkowita
247,5
Ilość trybów
8
Maksymalny czas pracy
41 dni (Moon)
Maksymalny strumien świetlny
1500 Lm
Maksymalny zasięg
1102 m
Typ diody
Osram 25W LED
Klasa szczelności
IPX-8

16 innych produktów w tej samej kategorii: