Latarka EDC Sofirn SC31 Pro 2000 Lumenów

169,00 zł
Brutto

Sofirn SC31Pro - wszechstronna i kompletnie wyposażona latarka EDC mocy 2000lm i zasięgu 200 metrów

Zamknij

Sofirn SC31 PRO to klasyczna latarka EDC dla szerokiego grona odbiorców. Wszechstronna i kompletnie wyposażona. Gotowa do użycia bezpośrednio po otwarciu. Charakteryzuje się bardzo dużą intensywnością o maksymalnej mocy 2000 lumenów i zasięgu 200 metrów. Wbudowana ładowarka z portem USB-C pozwala na bezpośrednie ładowanie akumulatora 18650 o pojemności 3000mAh. Zastosowanie oprogramowania  Anduril Ul sprawia, że latarka daje mnóstwo możliwości konfiguracji ustawień posiadanych trybów. Automatycznie dostosowuje poziom jasności (ATR) aby zapobiec przegrzaniu latarki. Pozwala samodzielnie ustalić próg bezpieczeństwa poprzez odpowiednią kalibracje.  

Budowa

Latarka Sofirn SC31PRO o długości 117mm wykonana jest z stopu aluminium wysokiej klasy lotniczego 6061 i pokryta twardą anodyzacją dzięki czemu jej waga to zaledwie 59 gramów. Dzięki zastosowanej technologii jest odporna na rdzę i korozję. Soczewka wykonana z hartowanego szkła. Wykonanie antyścierne zapewniają mocny i stabilny chwyt, a przemyślana geometria zapobiega uszkodzeniom oraz jak najlepszej wymianie cieplnej. Odporna na upadek z wysokości jednego metra. Latarka posiada zabezpieczenie portu ładowania oraz klasę szczelności IPX-8. Wyposażona jest w bardzo mocny i elastyczny klips dzięki czemu łatwo zaczepimy latarkę w kieszonce, pasku, pokrowcu czy kaburze zabezpieczając przed zgubieniem. Do zabezpieczenia przed upadkiem służy również mocna elastyczna smycz. 

Włącznik umieszczony w wyżłobieniu na szczycie latarki daje pewność i wygodę użytkowania. Jest to szczególnie ważne dla rowerzystów. Kolor podświetlenia włącznika zmienia się w zależności od stanu naładowania akumulatora. 

Dioda oraz układ optyczny  

Sofirn SC31PRO wyposażona jest w diodę SST40 - najmocniejszą stosowaną w latarkach tej wielkości. Emituje maksymalny strumień światła 2000 Lumenów na dystansie 200m. Temperatura barwowa 6500k. Wyposażona jest w radiator dający lepsze odprowadzenie ciepła   Idealnie zaprojektowana, szkiełko mineralne, pod nim reflektor SMO i dioda. Strumień światła jest równomiernie i szeroko rozproszony. Dzięki świetnie rozbudowanemu softowi możemy płynnie regulować jasność.

Zasilanie

Latarka ta zasilana jest za pomocą akumulatora litowo-jonowego 18650 3000mAh. Zastosowano również innowacyjny system szybkiego ładownia przez port USB-C, który wbudowany jest w latarce. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy naładować latarkę bez potrzeby wyciągania akumulatorów, oraz możemy naładować ją w auciedomu czy też z powerbanka gdy jesteśmy w podróży. Latarka świeci jako sama głowica po podłączeniu do ładowania.

Tryb pracy

Latarka SC31Pro ma dwa różne tryby rampowaniagładkie i stopniowe. Każdy tryb ma swoje indywidualne ustawienia. Gdy latarka jest włączona po przez trzykrotne kliknięcie przełączamy się na dowolny tryb.

Pamięć trybu: Zapamiętuje ostatni poziom jasności używany w trybach ogólnych - aktywuje ostatnią wybraną jasność..

- Płynna zmiana natężenia światła od 1lm do maximum

- Tryb sprawdzenia baterii

- Sprawdzenia temperatury

- Elektroniczna blokada

- Turbo - wystarczająco mocny by rozpalić ogień w ciągu kilku sekund 

- Zachód słońca, Światło księżyca, Świecy, 

- Stroboskopowe i ostrzegawcze: imprezowy, taktyczny, burzy z piorunami, latarnia  morska

- SOS

- Migacz Rowerowy 

Zastosowanie

- Służby mundurowe

- Służby specjalne

- Samoobrona

- Polowanie

- Wędkarstwo

- Trekking

- Kemping

- Turystyka

- Rower

W zestawie

- Latarka Sofirn SC31Pro

- Akumulator 16850 3000mAh

- Oryginalne pudełko

- Klips

- Smycz

- Dwa O-ringi

- Kabel do ładowania USB-C

- Instrukcja obsługi 

- Gwarancja 2 lata

- Paragon/Faktura Vat

9 Przedmioty

Opis

Waga
59g (bez baterii)
Długość całkowita
117,5mm
Ilość trybów
Dwa tryby rampowania (15trybów)
Maksymalny strumien świetlny
2000 lm
Maksymalny zasięg
200 m
Typ diody
SST40
Temperatura barwowa
6500k
Klasa szczelności
IPX - 8 (pod wodą 2 metry - nie jest przeznaczona do nurkowania)
Wykonanie
Hartowane soczewki ze szkła mineralnego
Stop aluminium klasy 6061
twardo anodowany z wykończeniem przeciwściernym
Ramping/Rampowanie
Tak

12 innych produktów w tej samej kategorii: