Najczęściej kupowane

Latarka diodowa Fenix E12

Nowy produkt

Fenix

Fenix E12 doskonała, mała latarka, o mocy 130 lumenów

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

89,35 zł

Więcej informacji

Fenix E12 to doskonała, mała latarka, o mocy 130 lumenów, zasilana jedną baterią AA. Idealna jako główne lub zapasowe światło. Producent zastosował w niej diodę XP-E2 nowej generacji o żywotności 50 000 godzin. Zajmuje niewiele miejsca w plecaku, torbie czy organizerze. Idealna na wyprawy lub do codziennego użytkowania.

Główne zalety latarki to mała waga, duża moc świecenia, całkowita wodoodporność oraz ogólnodostępne zasilanie. Na tyle latarki umieszczono włącznik z funkcją wyłączenia chwilowego po lekkim dociśnięciu włącznika. Posiada 3 tryby natężenia światła, zmieniane poprzez delikatne naciśnięcie włącznika, znajdującego się na tyle latarki. Specjalnie wyfrezowany korpus uniemożliwia wyślizgnięcie się latarki z dłoni.

Latarka E12 wykonana jest zgodnie z wysokimi standardami firmy Fenix, które zapewniają niezawodność i wytrzymałość w każdych warunkach.

Przedstawione parametry  uzyskano w warunkach laboratoryjnych. Podczas testów wykorzystywano baterie alkaiczną oraz akumulator mAh Fenix Ni-MH.

Opinie

Napisz opinię

Latarka diodowa Fenix E12

Latarka diodowa Fenix E12

Fenix E12 doskonała, mała latarka, o mocy 130 lumenów

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku