Najczęściej kupowane

Wiatrówka PCP Hatsan GALATIAN I LW (Lothar Walther)

Nowy produkt

Karabinek Hatsan Galatian I-LW mocna, precyzyjna wielostrzałowa wiatrówka 

Więcej szczegółów

2 926,02 zł

Więcej informacji

Karabinek Hatsan Galatian I-LW mocna, precyzyjna wielostrzałowa wiatrówka typu PCP (Pre-Charged), z lufą Lothar Walther oraz kolbą TH (thumbhole) wykonaną z orzecha tureckiego. Ta niemiecka firma jest jednym z najbardziej uznanych producentów luf do wyczynowej broni palnej oraz wiatrówek z ponad 80 letnią tradycją. Wysoka jakość wykonania luf Lothar Walther ma ogromny wpływ na celność i strzelanie na długich dystansach i jest jednym z najważniejszych elementów każdej broni. Seria Galatian to najbardziej zaawansowane wiatrówki firmy Hatsan szczególnie polecane miłośnikom wszelkiego rodzaju modyfikacji oraz tuningu.

Lufa - precyzyjna, gwintowana o długości 23" (585 mm) firmy Lothar Walther. Zwężenie u wylotu lufy (zwane czokiem) znacznie poprawia celność karabinka, zwłaszcza przy strzelaniu na długich dystansach. Zakończenie lufy gwintem zewnętrznym 1/2" UNF umożliwia montaż tłumika dźwięku, kompensatora podrzutu lub separatora.

Kartusz - karabin wyposażono w duży wymienny aluminiowy zbiornik sprężonego powietrza o pojemności 255 cc w którym zamontowany jest regulator ciśnienia znajdujący się pod lufą. Wbudowany manometr pozwala na bieżąco kontrolować ciśnienie znajdujące się w zbiorniku, a tym samym stopnień jego naładowania. Obrotowa osłona zabezpiecza wlot powietrza do kartusza przed uszkodzeniem.

Magazynek - wymienny obrotowy wykonany z wytrzymałego, lekkiego stopu aluminium. Wiatrówki serii Galatian oraz Galatian Carbine wyróżniają się dużą pojemnością magazynków. W zależności od kalibru oferowane są magazynki: 16-strzłowe (kal. 4,5 mm), 14-strzałowe (kal. 5,5 mm) lub 13-strzałowe (kal. 6,35 mm). W zestawie oferowane są dwa magazynki.

Osada - ergonomiczna osada z otworem na kciuk (TH - thumbhole) wykonana z wyselekcjonowanego tureckiego drewna orzechowego. Ryflowanie na chwycie pistoletowym i środkowej części łoża zapewnia pewność chwytu oraz spełnia funkcje ozdobne.

Na kolbie znajduję się wyprofilowana poduszka policzkowa typu Monte Carlo ułatwiająca złożenie się do strzału jak i celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo jak i leworęcznych, na dole kolby znajduję się dodatkowe gniazdo na zapasowy magazynek. Konstrukcja kolby umożliwia pełną regulację długości stopki oraz wysokości baki za pomocą śrub.

Komora - wykonana z aluminium lotniczego wykończona stopem z białego niklu ozdobionym grawerem.

Szyna montażowa - wiatrówka posiada podwójną szynę montażową zgodną ze standardem 11 mm oraz 22 mm (picatinny) pozwalającą na montaż dowolnego celownika optycznego. Dodatkowo szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.

Tabela parametrów technicznych: 

* Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek bez limitu energii.

* Prędkość wylotowa śrutu może się różnić w zależności od masy i kształtu śrutu

W Zestawie:

-Wiatrówka Hatsan Galatian I-LW

-Sztywną polimerową walizkę

-Zawieszenie (pas nośny)

-2 magazynki

-Blokadę spustu zamykaną na kluczyk

-Moduł do spuszczania powietrza z kartusza

-Końcówka do ładowania kartusza

-Instrukcja producenta

-Certyfikat limitu energii producenta o spełnieniu przez wiatrówkę limitu energii

 do 17 J.

Certyfikat limitu energii - dołączany przez producenta do każdej wiatrówki. Certyfikat ten jest niezbędnym dokumentem stwierdzającym legalność wiatrówki oraz zgodność cech produktu z polskimi przepisami okazywanym organom państwowym, w tym Policji w czasie ewentualnej kontroli.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wiatrówka PCP Hatsan GALATIAN I LW (Lothar Walther)

Wiatrówka PCP Hatsan GALATIAN I LW (Lothar Walther)

Karabinek Hatsan Galatian I-LW mocna, precyzyjna wielostrzałowa wiatrówka 

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku