Najczęściej kupowane

WIATRÓWKA KARABIN PCP HATSAN LOTHAR WALTHER (GALATIAN III-LW)

Nowy produkt

Hatsan

Galatian III-LW jest nowością wśród broni PCP firmy hatsan

Więcej szczegółów

2 520,33 zł

Więcej informacji

Karabin Hatsan Galatian III-LW mocna, precyzyjna wielostrzałowa wiatrówka (16, 14 lub 13-strzałowa w zależności od kalibru) typu PCP (Pre-Charged Pneumatic), z lufą Lothar Walther oraz kolbą TH (thumbhole) wykonaną z utwardzanego polimeru. Seria Galatian to najbardziej zaawansowane wiatrówki firmy Hatsan szczególnie polecane miłośnikom wszelkiego rodzaju modyfikacji oraz tuningu.

Lufa - precyzyjna, gwintowana o długości 23" (585 mm) firmy Lothar Walther. Ta niemiecka firma jest jednym z najbardziej uznanych producentów luf do wyczynowej broni palnej oraz wiatrówek z ponad 80 letnią tradycją. Wysoka jakość wykonania luf Lothar Walther ma ogromny wpływ na celność i strzelanie na długich dystansach i jest jednym z najważniejszych elementów każdej broni. Zwężenie u wylotu lufy (zwane czokiem) znacznie poprawia celność karabinka, zwłaszcza przy strzelaniu na długich dystansach. Zakończenie lufy gwintem zewnętrznym 1/2" UNF umożliwia montaż tłumika dźwięku, kompensatora podrzutu lub separatora.

Kartusz - karabin wyposażono w duży wymienny aluminiowy zbiornik sprężonego powietrza o pojemności 255 cc znajdujący się pod lufą (możliwość  regulatorem). Wbudowany manometr pozwala na bieżąco kontrolować ciśnienie robocze znajdujące się w zbiorniku, a tym samym stopnień jego naładowania. Obrotowa osłona zabezpiecza wlot powietrza do kartusza przed uszkodzeniem.

Magazynek - wymienny obrotowy wykonany z wytrzymałego, lekkiego stopu aluminium. Wiatrówki serii Galatian wyróżniają się dużą pojemnością magazynków. W zależności od kalibru oferowane są magazynki: 16-strzałowe (kal. 4,5 mm), 14-strzałowe (kal. 5,5 mm) lub 13-strzałowe (kal. 6,35 mm). W zestawie dwa magazynki.

Osadaergonomiczna z otworem na kciuk (TH - thumbhole) wykonana z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Ryflowanie na chwycie pistoletowym i w środkowej części łoża zapewnia pewność chwytu oraz spełnia funkcje ozdobne.
Na kolbie znajduję się wyprofilowana poduszka policzkowa 
typu Monte Carlo ułatwiająca złożenie się do strzału jak i celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo jak i leworęcznych, na dole kolby znajduję się dodatkowe gniazdo na zapasowy magazynek. Konstrukcja kolby umożliwia pełną regulację długości stopki oraz wysokości baki za pomocą śrub.

Komorawykonana z aluminium lotniczego wykończona stopem z białego niklu ozdobionym grawerem.

Szyna montażowawiatrówka posiada podwójną szynę montażową zgodną ze standardem 11 mm oraz 22 mm (picatinny) pozwalającą na montaż dowolnego celownika optycznego. Dodatkowo szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.

Bezpieczeństwo - serie Galatian, Galatian-Carbine zawierają wiele unikalnych rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania:

Quattro Triggerdwustopniowy regulowany mechanizm spustowy (z regulacją siły nacisku oraz długości drogi spustu). Umożliwia zindywidualizowanie charakterystyki spustu do wymagań użytkownika poprawiając tym samym celność jak i łatwość oddania strzału.

TruGlo - 
otwarte światłowodowe przyrządy celownicze z kontrastowymi kolorami włókien szklanych pozwalają na precyzyjne oddanie strzału również przy słabym oświetleniu. Muszka (czerwona) oraz (zielona) szczerbinka posiada możliwość regulacji w pionie jak i poziomie.

Manualny bezpiecznikchroniący przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

Anti-double-pellet feedmechanizm zapobiegający załadowaniu do lufy więcej niż jednego śrutu.

Anti-Knock System®opatentowany system zapobiegający ubytkom sprężonego powietrza w przypadku uderzenia mechanicznego wiatrówką.

Tabela parametrów technicznych:

* Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek bez limitu energii.

* Prędkość wylotowa śrutu może się różnić w zależności od masy i kształtu śrutu

W zestawie:

-Wiatrówka Hatsan Galatian I-LW
-Sztywną polimerową walizkę

-Zawieszenie (pas nośny)

-2 magazynki
-Blokadę spustu zamykaną na kluczyk

-Moduł do spuszczania powietrza z kartusza

-Końcówka do ładowania kartusza

-Instrukcja producenta

-Certyfikat limitu energii producenta o spełnieniu przez wiatrówkę limitu energii
  do 17 J.

Certyfikat limitu energii - dołączany przez producenta do każdej wiatrówki. Certyfikat ten jest niezbędnym dokumentem stwierdzającym legalność wiatrówki oraz zgodność cech produktu z polskimi przepisami okazywanym organom państwowym, w tym Policji w czasie ewentualnej kontroli.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

WIATRÓWKA KARABIN PCP HATSAN LOTHAR WALTHER (GALATIAN III-LW)

WIATRÓWKA KARABIN PCP HATSAN LOTHAR WALTHER (GALATIAN III-LW)

Galatian III-LW jest nowością wśród broni PCP firmy hatsan

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku