WIATRÓWKA PCP HATSAN Hercules

WIATRÓWKA PCP HATSAN Hercules

4 799,00 zł
Brutto

Hercules to najmocniejszy karabin PCP firmy Hatsan Arms, 

Kaliber
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Zamknij

HERCULES, najmocniejszy karabin PCP firmy Hatsan Arms (dwa kartusze Luxfer o poj. 500 cc), pozwoli Ci na nowo odkryć przyjemność strzelania z wiatrówki pneumatycznej. Moc, zasięg, precyzja mają inny wymiar.

Kartusz - karabin wyposażono w dwa stałe zbiorniki sprężonego powietrza angielskiej firmy Luxfer o pojemności 500 cckażdy. Kartusze znajdują się pod lufą oraz wewnątrz kolby. W pełni naładowane pozwalają na oddanie od 72 do 140 strzałów w zależności od kalibru wiatrówki (wersja FAC). Wbudowany manometr pozwala na bieżąco kontrolować ciśnienie znajdujące się w zbiornikach, a tym samym stopnień jego naładowania. Ważne! ładowanie kartuszy ze względu na ich dużą pojemność wyłącznie z butli nurkowej (300 bar).

Luxfer Group - międzynarodowa korporacja z ponad stuletnią tradycją posiadająca 16 fabryk na świecie. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy produktów ciśnieniowych z zaawansowanych materiałów: stopów aluminium, magnezu, cyrkonu, tytanu oraz kompozytów węglowych.

Lufa - w pełni pokryta osłoną, precyzyjna gwintowana lufa o długości 23" (585 mm), Hatsan QE (QuietEnergy) ze zintegrowanym tłumikiem dźwięku (redukuje o -50% odgłos wystrzału). Zwężenie u wylotu lufy (zwane czokiem) znacznie poprawia celność karabinka, zwłaszcza przy strzelaniu na dużych dystansach. Jakość wykonania lufy ma wpływ na celność, jest jednym z najważniejszych elementów każdej broni czy wiatrówki.
Kolba - polimerowa taktyczna kolba ze zintegrowanym moletowanym chwytem pistoletowym. Kolbę przystosowano dla osób prawo oraz leworęcznych.
Regulacja długości kolby za pomocą śrub. Gumowa stopka absorbująca energię po oddanym strzale.

Osada - ergonomiczna osada wykonana z wytrzymałego polimeru odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne w kolorze czarnym.Szyna montażowa - wersja taktyczna wiatrówki bez przyrządów celowniczych, z podwójną szyną montażową 11 mm / 22 mm. Szyna zgodna ze standardem MIL-STD 1913 (picatinny lub Weaver) pozwala na montaż dowolnego celownika optycznego. Stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiega przemieszczaniu się celownika optycznego oraz jego rozkalibrowaniu. Dodatkowa szyna picatinny umieszczona na osadzie karabinu.

Magazynki - wymienne, obrotowe o pojemności od 9 do 17 strzałów w zależności od kalibru wiatrówki. Przeładowanie odbywa się przy pomocy jednotaktowej dźwigni znajdującej się po prawej stronie karabinu. Powoduje ono naciągnięcie „kurka”, obrócenie magazynka i wprowadzenie nowego śrutu do lufy. W zestawie oferowane są dwa magazynki.

Oksyda - komora zamkowa oksydowana na czarno, pozostałe elementy pokryte oksydą blue finish.

Bezpieczeństwo - wiatrówki HERCULES wyposażono w szereg unikalnych rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania:

  • Quattro Trigger, 2-stopniowy regulowany mechanizm spustowy (regulacja siły nacisku i długości spustu). Umożliwia zindywidualizowanie charakterystyki spustu do wymagań użytkownika poprawiając tym samym celność jak i łatwość oddania strzału.
  • Anti-Double-Pellet Feed, mechanizm zapobiegający załadowaniu do lufy więcej niż jednego śrutu.
  • Manualny bezpiecznik, chroniący przed oddaniem niekontrolowanego strzału, automatycznie uruchamiany w trakcie przeładowywania wiatrówki. Przed oddaniem strzału należy wcisnąć bezpiecznik kciukiem.

64716f454c668c2f087c798d58a5
Certyfikat limitu energii - dołączany przez producenta do każdej wiatrówki. Certyfikat ten jest niezbędnym dokumentem stwierdzającym legalność wiatrówki oraz zgodność cech produktu z polskimi przepisami okazywanym organom państwowym, w tym Policji w czasie ewentualnej kontroli.
Wiatrówka PCP
0 Przedmiot

Opis

Szyna
11 lub 22 mm

3 innych produktów w tej samej kategorii: