Evanix Cloud Ultra

Evanix Cloud Ultra

6 600,00 zł
Brutto

Evanix Cloud Ultra najnowszy karabinek półautomatyczny 

Kaliber
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zobacz także

Zamknij

Evanix Cloud Ultra jest nowością wypuszczoną przez Koreańskiego producenta karabinków pneumatycznych. Cloud Ultra przyciąga wzrok swoim futurystycznym wyglądem, jak i w pełni działającym system Semi-Auto.

Firma Evanix zasłynęła w ostatnich latach z świetnie działających karabinków półautomatycznych, a Cloud Ultra jest tego kolejnym dowodem. 

System półautomatyczny

W tym modelu system półautomatyczny działa bezproblemowo. Nowe innowacyjne magazynki sprawiają że strzelanie w krótkim czasie zależy tylko i wyłącznie od szybkości naciskania na spust. 

Wykonanie

Wiatrówki Evanix słyną z wysokiej jakości wykonania. Większość części składających się na konstrukcję jest wykonana z metalu, dzięki czemu wiatrówka robi wrażenie masywnej. Niezwykle lekka konstrukcja, idealne wyważenie oraz wykorzystanie najlepszej jakości podzespołów sprawiły, że karabinek jest niesamowicie celny oraz mocny.

Szyna

Została wyposażona w szyna weaver standardu 22 mm dzięki której możemy zamontować lunetę lub kolimator, który umożliwi oddawanie szybkich cennych strzałów. Dodatkowo dolna szyna na łożu umożliwia montaż bipodu.  

Kartusz

Karabinek został wyposażony w dużą butle karbonową o pojemności 580cc, co sprawia że karabinek jest lekki, a powietrza starcza na dużo większą ilość strzałów.

Regulacja prędkości wylotowej

Cloud Ultra został wyposażony w regulacje prędkości wylotowej. Kółko do regulacji prędkości wylotowej znajduje się koło magazynku, i w bardzo prosty sposób, poprzez kręcenie kółkiem, możemy zmieniać parametry. System ten może nam posłużyć jako niezawodny manualny regulator.

Lufa

Lufa ze zintegrowanym tłumikiem dźwięku skutecznie obniża odgłos strzału. Gwint 1/2" przy wylocie umożliwia przykręcenie dodatkowego tłumika. 

Bezpiecznik

Bezpiecznik manualny znajduje się bezpośrednio przed spustem.

Tabela parametrów technicznych: 

  * Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek FAC (bez limitu energii).

  ** Prędkość wylotowa może się różnić w zależności od masy i kształtu śrucin.

*** 125 bar minimalne zalecane ciśnienie robocze w kartuszu.

W zestawie 

- 2 magazynki

- Przejściówkę do ładowania

- Instrukcja obsługi

- Deklaracje o limicie wiatrówki poniżej 16J

2 Przedmioty

Opis

Szyna
22 mm
Waga
3600 g
Długość całkowita
835 mm
Długość lufy
550/650 mm
Energia kinetyczna
Poniżej 17j
Wymagane zezwolenie
Nie
Pojemność kartusza
580 cc
Maksymalne ciśnienie w kartuszu
250 bar

13 innych produktów w tej samej kategorii: