Najczęściej kupowane

Artemis P15

Nowy produkt

Artemis

Niezwykle lekki karabinek z tytanowym kartuszem

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 441,46 zł

Cechy produktu

Szyna11 mm

Więcej informacji

P15 to najmniejszy model wiatrówki typu Bullpup na rynku. Design jest wzorowany na wiatrówce P10. Jeżeli szukacie jakąś zwartą wiatrówkę która nie jest zbyt ciężka, to model P10 będzie dla was odpowiednim wyborem.

Tak jak zwykłe, jest i P15 wyposażona w duży kartusz, który zapewni wystarczającą ilość powietrza do oddania strzału. Pojemnik napełniamy za pomocą Quickfill adapteru, który włożymy do przygotowanego otworu, który jest osłonięty osłoną. Manometr jest wyposażony w przejrzystą osnowę.

Drewniana kolba jest rzeźbiona w miejscu zwężenia i  to z powodu osiągnięcia niskiej wagi. Kolba jest zakończona gumową stopką, która dobrze dostosuje się do ramiona. Kabłąk jest wykonany z metalu, tak samo jak język spustowy. Na języku spustowym jest umieszczony bezpiecznik manualny, który bardzo łatwo się obsługuje. W razie, że chcecie odbezpieczyć broń, należy go przycisnąć.  

Lufa P15 zapewnia bardzo celne strzelanie. Lufa jest osłonięta moderatorem, dzięki temu ma wiatrówka bardzo udany design. Skoro P15 nie jest wyposażona w przyrządy celownicze, należy więc dokupić lunetę, albo celownik kolimatorowy, który można zamocować do klasycznej 11mm szyny.

W zestawie znajduje się też wielostrzałowy magazynek, który wkładamy do wiatrówki w ten sam sposób jak w razie innych modelów SPA. Przeładawanie strzelby jest bardzo łatwe i szybkie, przez naciąganie dźwigni bocznej.

Skoro w zestawie jest tylko adapter Quickfill, który nie jest wyposażony w gwint, należy więc dokupić szybkozłączkę przeznaczoną do pompki ręcznej, albo do butli z wężem.

Wiatrówka jest wyposażona w popularną szynę 11mm.

Jest to lekka i krótka wiatrówka, którą można łatwo przenieść.

Tabela parametrów technicznych: 

* Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek FAC (bez limitu energii).

** Prędkość wylotowa może się różnić w zależności od masy i kształtu śrucin.

Do każdej wiatrówki producent dołącza Certyfikat Limitu Energii 17 J. Certyfikat jest jedynym dokumentem stwierdzającym zgodność cech produktu, a tym samym legalność wiatrówki z polskimi przepisami.

Opinie

Napisz opinię

Artemis P15

Artemis P15

Niezwykle lekki karabinek z tytanowym kartuszem

Śledź nas na Facebooku