Najczęściej kupowane

KARABINEK HATSAN APACHI 1100X Vortex

Nowy produkt

Hatsan

Sprężynowa wiatrówka Apachi 1100X Vortex tureckiego producenta Hatsan 

Więcej szczegółów

430,08 zł

Więcej informacji

HATSAN APACHI 1100X  to sprężynowa wiatrówka idealna dla początkujących strzelców.

Cechy charakterystyczne:

  • Osada jest symetryczna, więc z powodzeniem może być używana zarówno przez prawo-, jak i leworęcznych strzelców. Jest gładka, miła w dotyku, dobrze polakierowana i sprawia bardzo solidne wrażenie- a poza tym osada wykonana z drewna orzechowego.
  • Gumowa stopka kolby. Jest ona wentylowana, tzn. ma budowę kratownicy i przez to po jej osiowym naciśnięciu łatwo się ugina. Patent ten ma za zadanie amortyzować energię odrzutu po strzale i ograniczać jej przeniesienie na ramię strzelca. Jej wykonanie nie budzi zastrzeżeń, a na dodatek projektant przewidział na niej biały pasek, który skutecznie zdobi całą konstrukcję.
  • Automatyczny bezpiecznik (Nie trzeba każdorazowo pamiętać o zabezpieczaniu wiatrówki po jej załadowaniu. To dzieje się samoczynnie po każdym naciągnięciu sprężyny. Bardzo lubię takie rozwiązania, ponieważ skutecznie podnoszą one bezpieczeństwo użytkowania wiatrówki (a co za tym idzie - strzelca i osób postronnych). Aby karabinek odbezpieczyć, wystarczy dźwignię bezpiecznika popchnąć do przodu, np. kciukiem - a co ważne dla wygody, można to zrobić trzymając dłoń jak do strzału. Nie ma więc tutaj mowy o jakichkolwiek zbędnych ruchach.
  • Przyrządy celownicze typu Tru-Glo  światłowodowe przyrządy celownicze z kontrastowymi kolorami włókien szklanych pozwalają na precyzyjne oddanie strzału również przy słabym oświetleniu. Muszka - czerwona , szczerbinka - zielona posiada możliwość regulacji w pionie jak i poziomie.
  • Język spustowy w pełni metalowy mechanizm spustowy.

  • Szczerbinka jest regulowana w dwóch płaszczyznach

  • Lufa   -precyzyjną gwintowaną stalową lufę,  wygląda tak, jakby był zaopatrzony w tłumik. A jest to tylko polimerowa nasadka, która zwiększa komfort chwytu i ułatwia naciąganie sprężyny.
  • Anti Bear Trap Safety, czyli wewnętrzna blokada sprężyny chroniąca przed przypadkowym jej zwolnieniem podczas naciągania.

Tabela parametrów technicznych:

 

* Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek bez limitu energii.

* Prędkość wylotowa śrutu może się różnić w zależności od jego masy i kształtu

Certyfikat limitu energii, dodawany przez producenta do każdej wiatrówki importowanej przez firmę. Jest to dokument stwierdzający legalność wiatrówki oraz zgodność cech produktu z polskimi przepisami okazywanym organom państwowym w tym Policji w czasie ewentualnej kontroli.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

KARABINEK HATSAN APACHI 1100X Vortex

KARABINEK HATSAN APACHI 1100X Vortex

Sprężynowa wiatrówka Apachi 1100X Vortex tureckiego producenta Hatsan 

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku