Najczęściej kupowane

Wiatrówka Hatsan Mod 125 TH Sport

Nowy produkt

Hatsan

Hatsan Mod 125 TH SPORT wiatrówka tłokowa z wydłużoną i poszerzoną komorą sprężania.

Więcej szczegółów

600,81 zł

Więcej informacji

Hatsan MOD 125TH SPORT, nowoczesna wiatrówka tłokowa z wydłużoną i poszerzoną komorą sprężania o sprawdzonej konstrukcji. Model polecany dla miłośników wszelkiego rodzaju tuningu. Wiatrówka dostępna w kalibrach: .177 (4.5 mm), .22 (5.5 mm), .25 (6.35 mm).

Osada - ergonomiczna z otworem na kciuk (TH - thumbhole) wykonana z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Ryflowanie na chwycie pistoletowym oraz w środkowej części łoża zapewnia pewność chwytu oraz spełnia funkcje ozdobne. Wyprofilowana baka policzkowa typu monte carlo ułatwiają złożenie się do strzału oraz celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo jak i leworęcznych . Wentylowana gumowa stopka TrioPad® (trzy rodzaje wymiennych stopek) na końcu kolby umożliwia regulację jej długości oraz absorbuję energię odrzutu po oddanym strzale.

Szyna montażowa - zgodna ze standardem 11 mm pozwalającą na montaż dowolnego celownika optycznego. Szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.

Bezpiecznik - automatyczny, umieszczony w tylnej części cylindra wiatrówki chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Każdorazowe naciągnięcie sprężyny wiatrówki powoduje automatyczne jego zadziałanie.

Quattro Trigger – 2-stopniowy regulowany mechanizm spustowy

SAS (Shock Absorber System) – naciąg wiatrówki absorbujący siłę odrzutu

Stopka TRIOPAD® amortyzująca energię odrzutu

Trzy specjalne podkładki w systemie TRIOPAD® umożliwiające regulację długości kolby

TRUGLO - Kontrastujące przyrządy celownicze wykorzystujące włókna szklane (światłowód)

Dane techniczne: 

a

* Powyżej podane wartości maksymalne - prędkość wylotowa śrutu może się różnić w zależności od masy i kształtu śrutu.

* Ograniczenia energii w danym kraju można osiągnąć przez zmniejszenie prędkości wylotowej. Powyższe wartości maksymalne prędkości uzyskuje się, gdy nie ma ograniczenia energii w wiatrówce.

  • Certyfikat limitu energii Producenta, dodawany do każdej wiatrówki. Certyfikat jest jedynym dokumentem stwierdzającym legalność wiatrówki oraz zgodność cech produktu z polskimi przepisami okazywanym organom państwowym w tym Policji w czasie ewentualnej kontroli.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wiatrówka Hatsan Mod 125 TH Sport

Wiatrówka Hatsan Mod 125 TH Sport

Hatsan Mod 125 TH SPORT wiatrówka tłokowa z wydłużoną i poszerzoną komorą sprężania.

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku