Najczęściej kupowane

Wiatrówka Hatsan Mod 125 TH Sport

Nowy produkt

Hatsan

Hatsan Mod 125 TH SPORT wiatrówka tłokowa z wydłużoną i poszerzoną komorą sprężania.

Więcej szczegółów

600,81 zł

Więcej informacji

Hatsan MOD 125TH SPORT, nowoczesna wiatrówka tłokowa z wydłużoną i poszerzoną komorą sprężania o sprawdzonej konstrukcji. Model polecany dla miłośników wszelkiego rodzaju tuningu. Wiatrówka dostępna w kalibrach: .177 (4.5 mm), .22 (5.5 mm), .25 (6.35 mm).

Osada - ergonomiczna z otworem na kciuk (TH - thumbhole) wykonana z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Ryflowanie na chwycie pistoletowym oraz w środkowej części łoża zapewnia pewność chwytu oraz spełnia funkcje ozdobne. Wyprofilowana baka policzkowa typu monte carlo ułatwiają złożenie się do strzału oraz celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo jak i leworęcznych . Wentylowana gumowa stopka TrioPad® (trzy rodzaje wymiennych stopek) na końcu kolby umożliwia regulację jej długości oraz absorbuję energię odrzutu po oddanym strzale.

Szyna montażowa - zgodna ze standardem 11 mm pozwalającą na montaż dowolnego celownika optycznego. Szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.

Bezpiecznik - automatyczny, umieszczony w tylnej części cylindra wiatrówki chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Każdorazowe naciągnięcie sprężyny wiatrówki powoduje automatyczne jego zadziałanie.

Quattro Trigger – 2-stopniowy regulowany mechanizm spustowy

SAS (Shock Absorber System) – naciąg wiatrówki absorbujący siłę odrzutu

Stopka TRIOPAD® amortyzująca energię odrzutu

Trzy specjalne podkładki w systemie TRIOPAD® umożliwiające regulację długości kolby

TRUGLO - Kontrastujące przyrządy celownicze wykorzystujące włókna szklane (światłowód)

Dane techniczne: 

a

* Powyżej podane wartości maksymalne - prędkość wylotowa śrutu może się różnić w zależności od masy i kształtu śrutu.

* Ograniczenia energii w danym kraju można osiągnąć przez zmniejszenie prędkości wylotowej. Powyższe wartości maksymalne prędkości uzyskuje się, gdy nie ma ograniczenia energii w wiatrówce.

  • Certyfikat limitu energii Producenta, dodawany do każdej wiatrówki. Certyfikat jest jedynym dokumentem stwierdzającym legalność wiatrówki oraz zgodność cech produktu z polskimi przepisami okazywanym organom państwowym w tym Policji w czasie ewentualnej kontroli.

Opinie

Napisz opinię

Wiatrówka Hatsan Mod 125 TH Sport

Wiatrówka Hatsan Mod 125 TH Sport

Hatsan Mod 125 TH SPORT wiatrówka tłokowa z wydłużoną i poszerzoną komorą sprężania.

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku