Najczęściej kupowane

KARABINEK HATSAN APACHI 1100X

Nowy produkt

Hatsan

Sprężynowa wiatrówka Apachi 1100X tureckiego producenta Hatsan        

Więcej szczegółów

324,39 zł

Więcej informacji

 HATSAN APACHI 1100X :
  • Osada jest symetryczna, więc z powodzeniem może być używana zarówno przez prawo-, jak i leworęcznych strzelców. Jest gładka, miła w dotyku, dobrze polakierowana i sprawia bardzo solidne wrażenie- a poza tym osada wykonana z drewna orzechowego.
  • Gumowa stopka kolby. Jest ona wentylowana, tzn. ma budowę kratownicy i przez to po jej osiowym naciśnięciu łatwo się ugina. Patent ten ma za zadanie amortyzować energię odrzutu po strzale i ograniczać jej przeniesienie na ramię strzelca. Jej wykonanie nie budzi zastrzeżeń, a na dodatek projektant przewidział na niej biały pasek, który skutecznie zdobi całą konstrukcję.
  • Automatyczny bezpiecznik (Nie trzeba każdorazowo pamiętać o zabezpieczaniu wiatrówki po jej załadowaniu. To dzieje się samoczynnie po każdym naciągnięciu sprężyny. Bardzo lubię takie rozwiązania, ponieważ skutecznie podnoszą one bezpieczeństwo użytkowania wiatrówki (a co za tym idzie - strzelca i osób postronnych). Aby karabinek odbezpieczyć, wystarczy dźwignię bezpiecznika popchnąć do przodu, np. kciukiem - a co ważne dla wygody, można to zrobić trzymając dłoń jak do strzału. Nie ma więc tutaj mowy o jakichkolwiek zbędnych ruchach.
  • Przyrządy celownicze typu Tru-Glo światłowodowe przyrządy celownicze z kontrastowymi kolorami włókien szklanych pozwalają na precyzyjne oddanie strzału również przy słabym oświetleniu. Muszka - czerwona , szczerbinka - zielona posiada możliwość regulacji w pionie jak i poziomie.
  • Język spustowy w pełni metalowy mechanizm spustowy.

  • Szczerbinka jest regulowana w dwóch płaszczyznach

  • Lufa   -precyzyjną gwintowaną stalową lufę,  wygląda tak, jakby był zaopatrzony w tłumik. A jest to tylko polimerowa nasadka, która zwiększa komfort chwytu i ułatwia naciąganie sprężyny.
  • Anti Bear Trap Safety, czyli wewnętrzna blokada sprężyny chroniąca przed przypadkowym jej zwolnieniem podczas naciągania.

Tabela parametrów technicznych:

 * Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek bez limitu energii.

* Prędkość wylotowa śrutu może się różnić w zależności od jego masy i kształtu

Certyfikat limitu energii, dodawany przez producenta do każdej wiatrówki importowanej przez firmę. Jest to dokument stwierdzający legalność wiatrówki oraz zgodność cech produktu z polskimi przepisami okazywanym organom państwowym w tym Policji w czasie ewentualnej kontroli.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

KARABINEK HATSAN APACHI 1100X

KARABINEK HATSAN APACHI 1100X

Sprężynowa wiatrówka Apachi 1100X tureckiego producenta Hatsan        

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku