Najczęściej kupowane

Evanix Rex-Fa Najmocniejsza Wiatrówka na Rynku

Nowy produkt

Evanix

Evanix Rex-Fa to jedna z najmocniejszych wiatrówek na rynku

Więcej szczegółów

3 820,33 zł

Więcej informacji

Evanix Rex-Fa to model wykonany przez znaną firmę Evanix, i z wyglądu przypomina wiatrówkę TEXAN. Karabinek możemy zaszeregować do nowoczesnych broni, o dużej energii. Głównym celem było utworzyć niezawodny i celny karabinek z maksymalnym zasięgiem strzału oraz mocy. Chwyt broni jest pistoletowy i jest wykonany z plastiku.

Mechanizm ładowania jest bardzo prosty. Po przeładowaniu należy odkryć kabląk i naciągnąć do pozycji maksymalnej, włożyć śrut do komory i zamknąć. Na wiatrówce znajduje się bezpiecznik, który zapewnia powrócenie kabląka do pozycji początkowej. Metalowy język spustowy z ustawieniem oporu zapewni lepszą celność.

Oczywistością jest i bezpiecznik manualny do zabezpieczenia broni. Oznaczenie jest zrozumiałe, F- odbezpieczono i S- zabezpieczono.

Karabinek jest przeznaczony do strzelania na dużą odległość, z tego powodu należy dokupić lunetę, która zamontuje się do weawer szyny 22mm. Długość szyny jest 240mm. REX-FA jest broń jednostrzałowa, więc śrutę włożymy prosto do przeznaczonego do tego rowka. Zaletą tego systemu ładowania jest możliwość korzystać ze wszystkich rodzajów śrutów- szpiczastych, albo z płaską główką oraz całe powietrze z butli wypycha śrut przez co wiatrówki są energetyczne.

Kolba jest zakończona potężną butlą ciśnieniową o pojemności 480ccm (0,48L), która jest zakończona plastikową nastawną stopką. Butlę napełniamy za pomocą quickfill adapteru, który znajduje się w zestawie i jest odpowiedni do butli z wężem, albo pompki ręcznej. W miejscu przeznaczonego do napełniania znajduje się manometr. Producent tutaj umieścił i śrubę do opróżnienia kartusza. Zaletą modelu jest długość lufy, która wynosi 790 mm i służy jako chwyt przedni. Lufa jest dwupłaszczowa, więc nie można już wkręcić moderator dźwięku- tłumik.

Tabela parametrów technicznych: 

    * Powyżej podane wartości maksymalne dotyczą wiatrówek FAC (bez limitu energii).

  ** Prędkość wylotowa może się różnić w zależności od masy i kształtu śrucin.

*** 125 bar minimalne zalecane ciśnienie robocze w kartuszu.

W zestawie znajdziecie

  • Przejściówkę do ładowania
  • Instrukcja obsługi
  • Deklaracje o limicie wiatrówki poniżej 16J

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Evanix Rex-Fa Najmocniejsza Wiatrówka na Rynku

Evanix Rex-Fa Najmocniejsza Wiatrówka na Rynku

Evanix Rex-Fa to jedna z najmocniejszych wiatrówek na rynku

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku