Jednoczęściowy montaż do lunety o tubusie 30mm EagleVision
lub 10 x 59.999 rat 0%
Opis
Umożliwia poruszanie się lunety w pionie po szynie.
Mocowanie:
Mocowanie jest blokowane w różnych pozycjach, za pomocą dwóch śrub. Może być używane jako nisko profilowe, jak również dopasowane do wysokiego profilu, jeśli celownik znajduje się zbyt blisko lufy lub osłony karabinu.
Ten praktyczny patent pomaga strzelcom, którzy lubią strzelać z dużej odległości i często brakuje możliwości regulacyjnych na ich wieżyczkach.
Montaż idealnie nadaje się do karabinków, które posiadają nietypowe położenie szyny.
Zastosowanie:
Konstrukcja uchwytu dedykowana jest osobom, które chcą poprawić swoje osiągi w przeciwieństwie do tego, na co pozwalają zwykłe mocowania. Utrzymując przednie mocowanie w najniższym położeniu i podnosząc tylne mocowanie do najwyższego punktu, możesz wyzerować broń daleko poza to, na co pozwalają standardowe mocowania, bez użycia kliknięć na wieżyczkach, a tym samym utrzymując optyczny środek lunety nienaruszony (sytuacja idealna do strzelania z dużej odległości).
W zestawie:
- 1x uchwyt do lunety
- zestaw 3 kluczy imbusowych - różne rozmiary
- 4x małe śruby
- 6x duże śruby
- 1x wodoodporna obudowa
Szczegóły produktu
Opinie o produkcie