Śrut Exact Jumbo Heavy 5.5mm

Śrut Exact Jumbo Heavy 5.5mm

38,99 zł
Brutto

Wysokiej jakości śrut JSB Diabolo Exact 

Cięższa wersja śrutu EXACT wykorzystywana głównie do wiatrówek o wysokiej wydajności. Dzięki swojej wadze oraz specjalnemu kształtu zapewnia celność oraz wysoką prędkość wylotową.

Celność ta jest wynikiem płaskiego toru lotu i małego opadu na dużych dystansach, które śrut zawdzięcza zaokrąglonej główce (Round), redukującej opór powietrza. Śrut charakteryzuje się stabilną trajektorią lotu również podczas podmuchów wiatru.

Polecany do strzelania z wiatrówek-karabinów marki Hatsan. PCP: AT-44, BT65, Galatian, Hercules, Nova, Trophy. Sprężynowych oraz wyposażonych w sprężynę gazową VORTEX m.in. MOD 55S, MOD 70, MOD 80, MOD 90, MOD 95, MOD 125, MOD 135, TORPEDO 150, TORPEDO 155, Striker EDGE, Striker AR, Apachi.

Wszystkie śruty z fabryki JSB są ręcznie selekcjonowane co daje perfekcyjne dopasowanie.

Firma JSB została założona w Bohuminie przez strzelca sportowego p. Josefa Schultza. Produkuje ona śrut jakości i klasy przynajmniej porównywalnej z najlepszymi dostępnymi na polskim rynku, a w wielu przypadkach znacząco lepszej. Śrut ten jest używany przez czeską reprezentację sportową z dużym powodzeniem. Do tego systematycznie podbija inne rynki - w tym bardzo wymagający rynek niemiecki i angielski. Wystarczy nadmienić że takie firmy jak Daystate czy AirArms wybrały Exact JSB na swój śrut firmowy.

Śruty są ręcznie sortowane, testowane (dopuszczalny rozrzut na odległości 45 metrów to 12 lub 16 mm dla śrutów Exact i Straton, przy dowolnie długiej serii strzałów, na 10 m rozrzut śrutu płaskiego chyba nie istnieje).

Specyfikacja:

-Typ- Śrut JSB gładki, zaokrąglony 
-Nazwa- Diabolo Exact .177

-Kaliber- 5,52 mm / .22
-Masa- 1,175 g. / 18.31 gr

-Kształt- Round

-Kielich (skirt)- Gładki

-Materiał- Ołów

-Opakowanie- 250 szt.

-Producent- JSB, Republika Czeska

Posiadamy największy wybór śrutów w Polsce.

Dopasuj najlepszy śrut do swojej wiatrówki. Jeżeli będziesz miał z tym problem skontaktuj się z nami.

55 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

16 innych produktów w tej samej kategorii: